Mariborsko Pohorje Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel M Ocena: 8,3

„Bardzo miła i pomocna obsługa, czyste, schludne pokoje”

• Šiker B&B Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczny hotel w pobliżu Mariboru. Znakomite miejsce na nocleg w drodze na południe Bałkanów. Bardzo eleganckie, nowoczesne pokoje. Wystarczająca ilość miejsca. Bardzo smaczne śniadanie. Ładna okolica - żałowałem, że mój pobyt trwał tylko jedną noc. Myślę, że warto byłoby zatrzymać się na nieco dłużej.”

• Hotel Leonardo Ocena: 10,0

„Kontakt z hotelem. Przyjechałam po godzinach pracy recepcji (zgłaszałam to w hotelu). Obsługa dzwoniła I czekała z pokojem.”

• Betnava Hotel Maribor Ocena: 10,0

„Wszystko w porządku.”

• 4Rooms Ocena: 8,3

„Idealne położenie w samym centrum Mariboru.”

• Hotel City Maribor Ocena: 9,2

„Śniadanie, lokalizacja.”

• Hotel Tabor Ocena: 6,2

„Łatwy dojazd; duży, wygodny parking; właściwa, profesjonalna obsługa i bezproblemowy dostęp do internetu,”

• Hostel Pekarna Ocena: 7,5

„Śniadanie”

• „1. Śniadanie. Smaczne, odpowiedni wybór "potraw". 2. Pościel. Rzadko w hotelach tej klasy (3 *) można spotkać takiej jakości pościel. Duży plus. 3. Położenie. W samym sercu miasta, co oczywiście ma swoje konsekwencje, o tym powyżej. 4. Cicho. Mimo lokalizacji w nocy super cisza”

• Hotel Lent Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, blisko starej części miasta. Dobre warunki i miła obsługa.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Mariborsko Pohorje

na podstawie 4 887 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com