Pojezierze Pomorskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Pojezierze Ocena: 6,7

„Dobre jedzenie w przyzwoitych cenach.”

• Motel Orzeł Ocena: 9,6

„Bardzo mili Państwo. Czysto w pokoju i mega wygodne łóżko. Wszędzie schludnie. W razie problemu od razu do naszej dyspozycji!!! Dobry kontakt z biurem. Polecam bardzo serdecznie!!!”

• „Lokalizacja Jedzenie Personel ”

• Hotel Resiedence Ocena: 9,6

„Bardzo fajny hotel, przy samym parku blisko plaża plac zabaw dla dzieci deptak. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego nic nie brakowało. Hotel godny polecenia jak i same miasto Szczecinek”

• Dwór Pomorski Ocena: 10,0

„Wszystko dla nas rewelacja ,będziemy przyjeżdżać.Jedzonko pyszne ,jajecznica mniam ,nie w każdym hotelu potrafią taką pyszną zrobić.Młody kuchasz pysznie gotuje .”

• „obiekt w ładnym parku, zdala od zgiełku miejskiego, dobry na wyciszenie, spacery,”

• „Niezwykle swojskie miejsce - w rzeczywistości dużo lepsze niż wynikało to ze zdjęć. Duże, przestronne mieszkanie dla rodzinki lub większej ekipy. Jedynym mankamentem może się dla niektórych okazać ilość schodów do pokonania, ale to też można potraktować jako swoistą atrakcję 😀 Osobiście polecam i pewnie tu wrócę”

• Hotel Viki Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja, czysty, wygodny pokój, przemiła obsługa, smaczne śniadanie”

• Pałac Siemczyno Ocena: 8,8

„Bardzo miła i pomocna obsługa. Możliwość zamówienia ciepłego posiłku w restauracji pomimo późnej pory. Świetne śniadania. Duże, czyste i komfortowo urządzone pokoje. Wygodny parking.”

• „Sniadanie smaczne , lozka b wygodne. Widoki z balkonu piekny. Czysciutko i pachnaco. Kucharze gotuja pysznie ;)”

9 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Pojezierze Pomorskie

na podstawie 204 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com