Pollino Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Bellavista Ocena: 9,6

„Śniadanie (typowo włoskie, świeże i zupełnie nam wystarczające) 5/5, kuchnia (kolacje dostosowane do nas wegetariańskie - rewelacja!) 5!/5, wifi (4/5), obsługa 5!/5. Widok z tarasu - bajka! Włosi z południa zaimponowali mi swoją otwartością. Niepowtarzalna gościnność, szczera serdeczność, pomoc. Kilka kilometrów do prywatnej plaży, gdzie nie ma tłumów i jest turkusowa woda. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania północnej Kalabrii.”

• „Obiekt fenomenalny, zjawiskowo położony, ze wspaniałym tarasem widokowym, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Przemiła obsługa, niezwykle zaangażowana. Pyszne śniadania uwzględniające preferencje gości :)”

• „Obiekt położony jest w cichym, ładnym miejscu. Budynek przeszedł dwa lata temu gruntowny remont, co rzuca się w oczy, ponieważ wszystko wygląda jak nowe. Pokój był duży, bardzo gustownie i klimatycznie urządzony, z funkcjonalną łazienką i odrębną toaletą. Do pokoju przynależał duży taras, z pięknym widokiem. Łóżko było bardzo duże i wygodne. Gospodarz był bardzo miły i pomocny. Śniadanie jest typowo włoskie, co nam odpowiadało, ale jest opcja, o czym powiadomił nas gospodarz zamówienia śniadania kontynentalnego. Jest możliwość zamówienia kilku dań u właściciela. My zdecydowaliśmy się na pizzę i deskę lokalnych serów i wędlin. Obydwa dania były bardzo smaczne. Pobyt w tym klimatycznym, gustownym obiekcie był bardzo udany.”

• Hotel Bellavista Ocena: 10,0

„z okien hotelu widać piękną panoramę, na morze, góry, miasteczka w oddali, przepięknie:) Wszyscy uprzejmi, mili i pomocni - świetnie się tam czuliśmy, gorąco polecamy:)”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Pollino

na podstawie 834 Opinii o Hotelach na Booking.com