Poltava Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Almaz-Plus Ocena: 8,8

„Sympatyczna obsługa. Przestronny czysty pokój. Bardzo dobra lokalizacja. ”

• Kremin Hotel Ocena: 9,6

„To nasz drugi pobyt w tym hotelu. Mieszkałyśmy w pokoju 2 osobowym o podwyższonym standardzie. Obsługa bardzo pro kliencka, zapewniano nam wszystko czego potrzebowałyśmy (żelazko, czajnik, kieliszki do wina + otwieracz). Lokalizacja super, czysty pokój, codziennie sprzątany, śniadanie ok (3 opcje do wyboru: tradycyjne z jajkami, na słodko lub obiadowe). Następnym razem również tu przyjedziemy :)”

• Status Hotel Ocena: 9,6

„Hotel obsługa super”

• Kremin Hotel Ocena: 10,0

„Pomocna obsługa, czystość w pokoju, spore śniadania, fajna lokalizacja”

• Hotel Aristokrat Ocena: 9,6

„Doskonała lokalizacja hotelu, bardzo miła i pomocna obsługa która pomogła w wystawieniu właściwej faktury, polecam ten hotel wszystkim wybierającym się do Połtawy”

• Kremin Hotel Ocena: 9,2

„Położenie hotelu przy parku, niedaleko plaży i Dniepru, tuż przy wszystkich lokalnych restauracjach (Varenichnaya, Ahtamar, NYSP, Milko). Rewelacyjna restauracja przy hotelu - też Kremin. Bar ze śniadaniami wg mnie ok. Do wyboru 3 rodzaje śniadań: 1. na gorąco typu obiadowego (np ryż z mięsem i warzywami lub spaghetti), 2. jajka z kanapkami, 3. coś lekkiego (np zapiekanka z białego sera lub płatki kukurydziane z jogurtem). Obsługa bardzo pomocna! Pokoje czyste”

• Kremin Hotel Ocena: 8,3

„Obsługa w recepcji bardzo dobra. Persolnel bardzo miły. Pokój bardzo dobry.”

• Kyiv Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo miła i pomocna obsługa w recepcji, wygodne łóżko i czysty pokój.”

• Gluhoman Ocena: 9,6

„Duży teren wokół hotelu z atrakcjami dla dzieci, dzięki czemu można im zorganizować czas. W pokoju bardzo czysto i jest wszystko, co potrzeba. Bardzo dobre jedzenie w restauracji (z drobnymi wyjątkami).”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Poltava

na podstawie 1 564 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com