1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. pomorskie – opinie o hotelach
pomorskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre śniadania. Hotel blisko plaży. Obiekt spełnił nasze oczekiwania. Podróżowaliśmy z kilkumiesięcznym dzieckiem. Do naszej dyspozycji było łóżeczko turystyczne, wanienka, podgrzewacz do butelek i krzesełko do karmienia. ”

• SeaSide Sopot Hostel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, pyszne śniadania, miła obsługa. ”

• „Czystość i rewelacyjne śniadanie ”

• Villa Jasmin Ocena: 10,0

„Świetne miejsce! Widać, że wszystko nowe, kuchnia w pełni wyposażona - śmiało można gotować obiady. Wszędzie czysto, pachnaco. Niesamowity stosunek jakości do ceny! Do tego przemiła właścicielka. Super lokalizacja - cicho i spokojnie a bardzo blisko do centrum. I łóżko! Tak wygodne i ogromne, że zmieściłoby się na nim z 5 osób. Możliwość zrobienia grilla i własny balkon-idealny dla palaczy. Bardzo polecam i na pewno tam kiedyś wrócimy! ”

• „O boże basen ”

• „przemiła obsługa w recepcji!”

• Smart Hotel Ocena: 9,2

„Moja druga wizyta w tym hotelu i drugi raz mam bardzo pozytywne odczucia do całości pobytu. Śniadanie bardzo dobre, lokalizacja OK, duży parking pod hotelem, personel uśmiechnięty a w pokoju wszystko to co człowiek potrzebuje. Stosunek jakości do ceny w mojej opinii całkiem niezły.”

• Central Sopot Ocena: 4,2

„Nic :(”

• Olive Hostel Ocena: 10,0

„Przemiła właścicielka”

• „Miejsce magiczne, urokliwe, szczególnie przed sezonem. Gorąco polecam. Lokalizacja znakomita, wszędzie blisko. Domki nowe, zadbane, czyste. idealne do wypoczynku, zarówno z rodziną jak i w pojedynkę. Na pewno TU wrócę!!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie pomorskie