Pongau Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Theresia Ocena: 10,0

„Spokojny i cichy pensjonat, bardzo ciepła, rodzinna atmosfera. Parking przy samym budynku, spokojna okolica, w sąsiedztwie sklep. Pokoje bardzo duże i czyste, wygodne łazienki, codziennie zmieniane ręczniki. Przestronne balkony z krzesłami i widokiem na góry. Śniadania jak domowe, wszystko świeże i smaczne. Właściciele to ogromnie ciepli ludzie, z bardzo szeroką wiedzą na temat gór i okolicy, chętnie pomagają i odpowiadają na pytania dotyczące okolicznych dróg czy miejsc wartych zobaczenia.”

• „Przestronny apartament ”

• „Bardzo dobre śniadania, spa i basen. ”

• Residence AlpenHeart Ocena: 10,0

„Super lokalizacja. Bardzo miły personel (szczególnie Pani w recepcji). Smaczne śniadania. Wygodny, darmowy parking (część miejsc pod zadaszeniem). Hotel daje karty rabatowe na atrakcje w okolicy. Przestronny pokój dla 4-osobowej rodziny złożony z dwóch pomieszczeń.”

• Hotel Alpenkrone Ocena: 7,9

„Piękna miejscowość , miła obsługa i jedzenie smaczne”

• Werfenerhof Ocena: 9,2

„Zacznę nietypowo od jedzenia, śniadanie w postaci bufetu, bogate, świeże warzywa, owoce codziennie pachnące pieczywo. Dodatkowo kuchnia serwowała obiady i obiadokolacje z karty - polecam ( dodatkowo płatne ). Pokój czysty schludny i wygodny. Dużo miejsca na rzeczy, więc spokojnie można przyjechać na dłuższy pobyt. Mieliśmy pokój na parterze co prawda bez widoku na góry, ale za to z ogródkiem wyposażonym w stoliczek i krzesełka z którego już spokojnie można było rozkoszować się widokiem. Co do obsługi - hotel rodzinny, właścicielka przemiła, pomocna i uprzejma co zaszczepiła także dla personelu. (naprawdę pierwszy raz spotkaliśmy się z tak przemiłą obsługą, a to nie pierwsza nasza wyprawa) Gorąco polecam pobyt, ps. - Sauna z pokojem relaksacyjnym super sprawa.”

• „Wszystko....!!!”

• Hotel Echo Ocena: 7,5

„Śniadanie standardowe jak na Austrię - czyli przyzwoite. Lokalizacja obiektu niedaleko lokalnych atrakcji typu wodospady, wyciąg, dworzec kolejowy. Pokój położony przy małym wodospadzie z widokiem na góry i las.”

• „Super śniadanie!”

• Hotel Paradies Ocena: 9,2

„Bardzo przystępna cena, świetne widoki, gospodarz posiada króliczki, koziołki i inne zwierzęta co było atrakcją dla dzieci. Ciekawe miejsce na nocleg i dalsza podróż do np. Chorwacji , Włoch. Uprzejmy personel. Polecam!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pongau

na podstawie 21 447 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com