Porto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczna lokalizacja przy głównym deptaku Porto. Blisko też metro. Świetny apartament, nowoczesny i funkcjonalny. Są ręczniki, mydełko, szampon i żel pod prysznic oraz suszarka do włosów. Wygodne łóżka i śliczna pościel. Cudowny taras ze stolikami i krzesłami z widokiem na deptak. Kuchnia dobrze wyposażona. ”

• Iporto Suites Ocena: 3,8

„Absolutnie nic. Dramat!!!! ”

• „Bardzo życzliwa i pomocna obsługa. Mimo późnej pory przylotu i sporego opóźnienia czekano na nas przyjazd.”

• „Miły hotel, nowy, przy samej stacji metra. Na starówkę dojazd zajmuje do 15 min., na lotnisko do 25 min. Śniadania smaczne, dobry początek dnia zwiedzania. Ciekawostka - prysznic w środku pokoju, może to być plus, może być minus,”

• „- możliwość przechowania bagażu po wymeldowaniu (choć bagaż stoi po prostu w korytarzu) - duży wybór na śniadaniu - zamykana szafka w pokoju”

• „Lokalizacja, przestrzeń w mieszkaniu, darmowa kawa, herbata, zarówno w mieszkaniu jak i w patio. Przemiła i pomocna obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• Being Porto Hostel Ocena: 10,0

„Wszystko tam było OK. Bardzo miłe i uśmiechnięte osoby z obsługi, gotowe odpowiedzieć na każde pytanie. Przytulne wspólne przestrzenie. Kuchnia w pełni wyposażona, dostępna do 23, rano smaczne śniadania z ciastem, i owocami. Po drugiej stronie ulicy piekarnia ze świeżym pieczywem i ciastkami od rana do godz. 11 :) Wszędzie blisko. Trzeba się liczyć z płatnym parkowaniem samochodu.”

• Hotel ibis Porto Gaia Ocena: 10,0

„Bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu w Porto w hotelu Ibis Gaia. Obsługa hotelu bardzo, bardzo miła i pomocna. Śniadanie bardzo urozmaicone i nie do przejedzenia. Wszystko świeże i smaczne. Pomarańcze na świeżo wyciskanie tak słodkich jak w tym hotelu nigdy nie piliśmy i nie jedliśmy wcześniej. Pokoje w hotelu bardzo czyste i codziennie sprzątane, łóżko bardzo wygodne i pokój również posiada klimatyzacje. Również do dyspozycji jest parking bezpłatny. Bardzo polecamy ten hotel, jak wrócimy do Porto to na pewno ponownie zatrzymany się w tym hotelu. Hotel jest godny polecenia i znacznie przewyższył nasze oczekiwania.”

• Urban Hotel Amadeos Ocena: 6,2

„Miła obsługa , blisko metro, sklep, kawiarnie , dobre restauracje w pobliżu.”

• „Położenie. Wszędzie blisko.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Porto