Posavje Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Spory obiekt gdzie nie da się nudzić Różnorodność wyboru obiektu do zakwaterowania Dostęp do basenów dwa razy dziennie Łatwy dojazd z autostrady ”

• „Bezpłatny dostęp do środków czystości i suszarki do ubrań. Super baseny. Pomocny personel obiektu. Domek wygodnie wyposażony i ogrzewany. Duży wygodny prysznic. ”

• „Gratulacje dla fotografa, domki świetnie wyglądają na zdjęciach reklamowych. Konstrukcja domków jest dość oryginalna. Rodziny z małymi dziećmi mogą być zadowolone. Aquapark rozbudowany. Małe dzieci powinny być zadowolone.”

• „Wszystko było super. Czysto schludnie. Wszytko było co potrzebne do pobytu na termach. Great place for everyone who want to rest in peace and quiet place. Perfect for everyone. ”

• „Dla dzieciaków frajda. Dostęp do akwaparku krytego i pod chmurką:). Ciekawe miejsce dla rodzin z dziećmi, lubiących klimat kempingowy, do zatrzymania się w drodze Polska - Chorwacja.”

• „Fajnie że do dyspozycji, są również baseny zamknięte.”

• „Spaliśmy tu tylko jedną noc w drodze do Chorwacji ale wiem, że atrakcji w parku wodnym starczyłoby na pewno na kilka dni. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dobrze wyposażony i czysty mobil home z widokiem na jeziorko z domkami na wodzie oraz wioskę indiańską po drugiej stronie. Przemiła opieka ze strony Gebetsroither - w postaci Eli i Zbyszka (Ps. jeśli pojedzie tam ktoś z Polski proszę zabrać w prezencie dla nich chleb i kabanosy :).”

• „za dodatkowe 10 euro dostaliśmy pokój z dodatkowym łóżkiem dla dziecka. Udało się nam dostać jedna z miejsc na małym parkingu hotelowym. Statek/hotel zacumowany w pobliżu starego miasta, dosłownie w 5 min spacerem można przejść do centrum starego miasta”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Posavje

na podstawie 951 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com