Region Primorska Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Po zgłoszeniu faktu nieprzygotowanego apartamentu, właściciel do 2 godzin zaproponował zmianę na inny, większy, lepiej wyposażony apartament oraz przedłużył bezpłatnie dobę hotelową - olbrzymi plus za reakcję.”

• „Bardzo dobre jedzenie. Duzy wybor dan. Lokalizacja super. Bardzo mily personel. ”

• „Nowy obiekt, położony bardzo blisko plaży, a zarazem w niedalekiej odległości od sklepów, barów itp. Właściciel bardzo sympatyczny, dbający o gości oraz o obiekt. W samym obiekcie sterylnie wręcz czysto. Pokoje wystarczająco przestronne, w pełni wyposażone (pralka, płyta kuchenna, piekarnik, klimatyzacja - ogólnie wszystko co potrzeba). W naszym apartamencie do dyspozycji był duży taras wraz z leżakami i stolikiem - bardzo fajna sprawa. Na dole ogrodzony parking z bramą na pilota. W obiekcie winda. Wydaje mi się, że obiekt ten jest jednym z lepszych w Primorsku. Zdecydowanie polecam!”

• Guest House Sany Ocena: 10,0

„Personel rewelacyjny,pokój codziennie sprzątany,świetna lokalizacja blisko dworca i marketu.Blisko do plaży.”

• Apartments Fetisovi Ocena: 8,8

„Duży i przestronny apartament z dwoma łazienkami. i klimatyzacją we wszystkich pokojach. Czysto. Piękny widok z okna na zatokę. Miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Basen. Uczynna obsługa.”

• House Todorov Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel. Chłopak prowadzący obiekt był bardzo pomocny.”

• Plovdiv Hotel Ocena: 4,5

„Śniadania były codziennie takie same, 2 minuty po ustalonej przez hotel czasie śniadań kelner zabronił żebym wziął 1 owoc dla dziecka.”

• „Miejsce”

• Zafo Hotel Ocena: 9,2

„Dobre miejsce wypadowe na miasto i na plażę :) Niedaleko do plaży Silistar (potrzebne auto lub rower), która chyba najbardziej mi się spodobała w Bułgarii, a objechaliśmy wiele plaż ;) Co do obiektu to spaliśmy w małych bungalowach, gdzie były wygodne łóżka i prąd. Niedaleko prysznice z ciepłą wodą i toalety. Obiekty ogólnie zadbane. No i fajna okolica. Ciekawe tereny też na rower w kierunku na Rezowo :)”

• „Bardzo dobry hotel, wyżywienie smaczne ale często zimne {brak podgrzewaczy do potraw} personel przyjazny,ładne widoki”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Region Primorska

na podstawie 3 482 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com