Prowansja Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, pięknie i smacznie!”

• „Porządek, cisza, persolnel. ”

• „Własny, zamykany parking i lokalizacja.”

• Les Cavalets Ocena: 8,3

„Super miejsce , stylowe, dwie gwazdki ( taki ma hotel przyznany status) to za mało , ja daje trzy plus. Obsługa super, pokoje, łazienki czyste. Cena adekwatna do poziomu. Jedyny minus to taki że tylko samochodem można sie tam dostać. Polecam”

• Hotel Martinengo Ocena: 8,8

„Bardzo ładny widok z pokoju . Pokoje czyste klimatyczne chociaż hotel stary .”

• „To typowy hotel IBiS budget, nastawiony na turystów będących przejazdem, pokoje są trochę ciasne ale łóżka wygodne. WiFI działa dobrze, całkiem dobre śniadania jak na południową Francję. Blisko centrum. Dobra relacja jakości do ceny.”

• Hôtel Laurence Ocena: 9,6

„Cudownie położony hotel, wspaniałe miasteczko, niesamowite widoki. Miły personel, czyste pokoje. Polecam pobyt w Hotelu Laurence!”

• „Obiekt wymaga cichego zachowywania się i goście zasadniczo tego wymagania przestrzegali, nie przeszkadzając sobie nawzajem.”

• „Byliśmy 2 noce. Do centrum 3,5 km ale za to bardzo blisko plaży. Obok pyszna knajpka- dosłownie 100m. Obiekt czysty, zadbany, trzeba dodatkowo płacić za ciepłą wodę (0,5 Euro za 4 min) ale to nie problem. Chatką czysta, nowa, zadbana. Myślę, że za tą cenę w Saint Tropez warunki super. Polecam!”

• Le Dauphin Bleu Ocena: 7,5

„hotel naprzeciwko plaży, widok z okna na morze, bardzo życzliwy właściciel”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Prowansja

na podstawie 80 854 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com