Prowansja Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel L'Escapade Ocena: 9,6

„Hotel w centrum miasteczka, czysto. W tej cenie warto, jeśli nie liczymy na szczególne udogodnienia. ”

• Altera Roma Hôtel Ocena: 10,0

„Hotel jest piękny i stylowy. Z bezpiecznym i zamykanym na noc parkingiem. Jest ogród z platanem. Piękny stylowy budynek, niesamowite schody, czyste i wygodne pokoje. Wygodne łóżka. Przemiła obsługa. Szczególnie Pani w recepcji. Cudowna osoba. Pani dała nam plan miasta i kilka dobrych rad gdzie zjeść, którędy iść i gdzie zrobić zakupy. Proste śniadanie i bardzo dobra kawa. Polecam od serca😍😍😍 A byłam z rodziną, mąż i synowie byli zachwyceni. Dziękuję ❤❤❤”

• „Duże wygodne łóżko. Zestaw do parzenia kawyi herbaty w pokoju. Miła obsługa. "Niefrancuskie" śniadanie”

• „Czysto, praktycznie i nowocześnie urządzone. Zestaw kawowo herbaciany z czujnikiem. Duży parking.”

• Camping Pascalounet Ocena: 10,0

„Cisza Czysta plaża Piękne widoki ”

• Hôtel Sylvabelle Ocena: 3,8

„- lokalizacja - ręczniki w pokoju”

• Marina Hôtel Club Ocena: 7,1

„Bardzo dobre miejsce na zregenerowanie sił po zwiedzaniu Saint Tropez. nie za dużo wygód, ale w zupełności spełnia swoją funkcję. Na miejscu parking, bar.Generalnie OK.”

• Toison D'or Ocena: 10,0

„very good”

• Hôtel Arles Plaza Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja. Przestronny pokój. Bardzo smaczne i obfite śniadania. Pomocny opersonel.”

• Le Castelet Ocena: 9,2

„Blisko wszędzie. Cicho. Fajnie i klimatycznie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Prowansja

na podstawie 155 698 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com