Pskov Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Amaris Hotel Ocena: 9,6

„Moja mina jak zobaczyłem hotel z zewnątrz do tego co zastałem wewnątrz. Mina zapewne bezcenna. Oczywiście na PLUS dla hotelu! I to duży PLUS!”

• „obiekt i położenie - dla tych, którzy chcą odpocząć z rodziną kilka dni w ciszy, w kontakcie z naturą”

• GK Izborsk Ocena: 9,2

„Super obiekt,z rosyjską "duszą".Czyste pokoje z równie czystą toaletą.I wreszcie NORMALNE śniadanie,nie zaś na jakie trafiłem w ubiegłym.roku.Pewnie jeszcze odwiedzę ten hotel.”

• „Pokój okazał się małym apartamentem, który składał się z pokoju, przedpokoju, kuchni i łazienki. Czysto, pięknie i komfortowo. Personel bardzo miły.”

• Karkushin Dom Ocena: 8,3

„Hotel położony jest w centrum Pskowa, więc jest z niego łatwy dostęp do największych atrakcji. Bardzo miły personel, początkowo nie mogliśmy znaleźć hotelu jako, że nawigacja nas trochę oszukiwała. Po telefonie Pani z recepcji w deszczu i w środku nocy wyszła 200 metrów od hotelu by nas doprowadzić do celu (raz jeszcze dziękujemy). Pokoje OK, śniadanie troszkę nas zaskoczyło (zapomnieliśmy, że to Rosja) i nie spodziewaliśmy się kaszy i pulpetów ale były też pyszne bliny. Na miejscu jest też duży parking.”

• Hostel Zhili-Byli Ocena: 7,5

„Blisko centrum”