Puerto Princesa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna plaża bez natłoku turystów,dużo atrakcji i super miejsce na odpoczynek.Polecam !”

• „Super miejsce,wspaniali ludzie.Resort jest położony w dziewiczym miejscu z długą plażą bez natłoku turystów.Polecam !!! ”

• „Wszystko, super, miła osluga i super basen!!! ”

• „Duży, przestronny pokój”

• One Manalo Place Ocena: 7,9

„transfer na lotnisko w cenie, upgrade do wyższego standardu pokoju”

• „Hotel jest bardzo na wysokim standardzie, ale ceny w restauracji hotelowej są bardzo wysokie. Np kokos kosztuje 180 peso, a 5 metrów obok w sklepie 40 peso ... Najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć tu nocleg ze śniadaniem, a na obiad chodzić do pobliskich restauracji. Najlepsza z nich to King's Arms - kucharz gotował dla Prezydenta Francji i Króla Arabii Saudyjskiej, a ceny jak w normalnej filipińskiej knajpie :)”

• Marianne Hotel Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja, ciekawy koncept obiektu.”

• „Pyszne śniadanko, super personel, extra pokoje 😊 jak najbardziej polecam!”

• „Codziennie inny zestaw sniadan,czysto,zlokalizowany wsrod zieleni,wille frontem do plazy.”

• „Na pierwsze rzut oka wszystko ładnie, piękny widok z okna, ale np. po wyjściu na balkon okazuje się, że na dole jest oczyszczalnia ścieków i zapachy są okropne. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, generalnie wszystkie udogodnienia obecne, choć otoczenie hotelu do najpiękniejszych nie należy.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Puerto Princesa

na podstawie 303 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com