Apulia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Scialara Ocena: 8,8

„Widok z balkonu, duży pokoj, suszarka na ręczniki, bezpłatny parking (ale liczba miejsc ograniczona i brak opcji rezerwacji), bardzo blisko plaży i centrum, Pani recepcjonistka <3”

• Hotel Orientale Ocena: 10,0

„Lokalizaacja , obsługa miła , pomocna mimo kiepskiej znajomość języka angielskiego ”

• Masseria Don Sante Ocena: 8,8

„otrzymaliśmy większy apartament niż zakładała to rezerwacja”

• casa kikka Ocena: 7,5

„Gospodarze cudowni. Spokój, cisza. Jest to idealny punkt wypadowy. Idealne miejsce do odpoczynku. Atmosfera cudowna. Na pewno tam wrócę. Jeśli ktoś chce szlifowac swój włoski, lepiej nie trafi,Mały raj".”

• „Obiekt z dala od zgiełku, przepięknie położony, z dostępem do wspaniałej prywatnej plaży. Domki bardzo komfortowe i czyste. Posiłki na tarazie z widokiem na morze - bezcene. Bardzo ładny i dobrze utrzymany basen. Miejsce dla osób, które lubią spokój i kontakt z naturą.”

• „Hotel ładnie położony i pomysłowo zagospodarowany. Piękne o każdej porze dnia i nocy widoki na okolicę. Obiekt bardzo czysty, dobre śniadania. Obsługa generalnie bardzo sympatyczna i pomocna.”

• Hotel Cristalda Ocena: 7,5

„lokalizacja blisko plaży i starego miasta”

• „Cicho oraz niesamowicie spokojnie. Idealne miejsce na wypoczynek. Otrzymaliśmy domek najbliżej plaży”

• „Niesamowita atmosfera jakiej nigdzie nie spotkaliśmy. Wszystko na 5 ..”

• Palace Hotel Ocena: 4,2

„Nic”