Puno Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Puno Terra Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczny personel.”

• Xima Puno Hotel Ocena: 9,6

„Bogaty wybór na śniadanie. Restauracja z dobrą kuchnia. Duże czyste i wygodne pokoje z pięknym widokiem. Gorąca woda pod prysznicem. Bardzo dobry hotel. Polecam.”

• Posada del Qolla Ocena: 9,6

„Bardzo tanio jak na tak dobre warunki. Bardzo czysto, blisko centrum, miła obsługa i super śniadanie. Byliśmy zaskoczeni stosunkiem jakości do ceny.”

• „Maravilloso. La Buena Vista. Polecam rezerwację w tym obiekcie. Na Puno szkoda pieniędzy. Właściciel odbiera z dworca i dowozimy na wyspę.”

• Posada del Qolla Ocena: 10,0

„Super miła i pomocna obsługa! Śniadanie smaczne, specjalnie dla nas pani zrobiła jajecznicę, dodatkowo chleb, dżem, kawa, herbata😊 wi-fi działało bez zarzutu i co też bardzo ważne - była ciepła woda!”

• Uros Aruma Uro Ocena: 9,2

„Wyjątkowe miejsce. Cisza i spokój. Można sporo się dowiedzieć na temat kultury i sposobu życia mieszkańców.”

• Totorani Inn Ocena: 10,0

„Bardzo mila I profesionalna obsluga. Czyste I wygodne duze pokoje. Swierzo przyzadzone smaczne sniadanie i zaskakujaca niska cena.”

• Uros Qhota Uta Lodge Ocena: 10,0

„Obiekt prowadzony przez rodzinę tybylców, dzięki czemu panuje w nim niepowtarzalna atmosfera. Zarówno śniadanie wliczone w cenę pokoju, jak i dodatkowo oferowane posiłki były pyszne i świeże. Gospodarze bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Wyspa jest wyjątkowa dzięki temu, że nie jest połączona z pozostałymi wyspami.”

• „Sniadanie bylo przepyszne. Pyszne avocado pomidory. Cicho i spokojnie!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Puno

na podstawie 9 598 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com