Pisz Forest Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Zajazd Przylasek Ocena: 9,2

„Super miejsce dla lubiących ciszę i spokój. Śniadania dobre, obiady do kupienia w restauracji dobre i w rozsądnych cenach.”

• Galindia Ocena: 9,2

„Lokalizacja, piękny widok, wyśmienite jedzenie, super obsługa. ”

• „Jeden z najlepszych hoteli w Polsce. Osoby na recepcji niesamowicie miłe i pomocne. Każdy pracownik hotelu z uśmiechem na twarzy chętnie udziela pomocy. Niesamowity bar z kręgielnią. Jestem zachwycony luksusem i komfortem tego obiektu. Baseny i strefa saun rewelacja. Pokoje warte swojej ceny. Czystość na najwyższym poziomie. Śniadania jakie serwuje hotelowa kuchnia to coś wspaniałego. Jeśli ktoś zastanawia sie czy warto to odpowiadam, że wspomnienia z tego pobytu będzie mial do końca życia. Pozdrawiam wszystkich pracowników tego obiektu i dziękuję za wspaniały pobyt. Polecam! ”

• Pensjonat Kipnick Ocena: 10,0

„Piękny obiekt, czyściutko i przyjemnie, przemiła obsluga 😁”

• Mazurja Ocena: 9,6

„Sniadania super. Gospodarze mega !!”

• „generalnie ośrodek jest niezły chociaż wystrój całości sprzed co najmniej 10 lat,W korytarzach wykładziny dywanowe w nie najlepszym stanie”

• „Śniadania były smaczne, duży wybór, hotel ładnie położony, wygodne łóżka, czyste pokoje.”

• „Bardzo smaczne śniadanie. Gorąco polecam!”

• „wygodne łóżka , swietne kąpiele , sauny ,”

• Amax Hotel & SPA Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel hotelu. Możliwość bezpłatnego zagrania w bilard oraz skorzystania z basenu. Pyszne śniadanie. Piękny widok na jezioro Mikołajskie, dzięki bezpośredniemu położeniu nad wodą.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Pisz Forest