Pireneje Atlantyckie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel dogodnie usytuowany blisko centrum miasta, w pokojach klimatyzacja, czajnik do kawy czy herbaty. Pokoje czyste, ciche z dużą łazienką i oddzielną toaletą. Śniadanie bardzo smaczne i do wyboru mamy wędlinę, sery, jogurty, owoce,sałatkę owocową, rogaliki, można zamówić również jajecznicę, kawę, herbatę, świeżo wyciskane soki. Wszystko bardzo smaczne.”

• ibis Bayonne Centre Ocena: 8,8

„Czystość. Dobre śniadania ”

• Hotel de la Gare Ocena: 5,0

„Ciasny pokoj brak duzych recznikow, zapach moczu z prysznica”

• Hotel Cote Basque Ocena: 8,3

„Dobry kontakt w języku angielskim. Czystość w pomieszczeniach. Dobre Wi-Fi. Klimatyzacja OK. Parking bezpłatny nocą do 8:00 usytuowany 5 min od hotelu nad rzeką, który wyglądał i dla nas był bezpieczny.”

• „Świetna lokalizacja obiektu. Bezpłatny parking. Bardzo uprzejma obsługa obiektu.”

• „Nowoczesny, bardzo dobry obiekt, mieliśmy apartament dla 4 osób, funkcjonalny, osobno była toaleta i łazienka, świetna Pani na Recepcji, znająca język angielski. Czysto, wygodnie, bezpłatne wifi. Na jedną noc gorąco polecam.”

• Atlanthal Ocena: 10,0

„Fantastyczna lokalizacja. Super wygodne łóżko, basen. Nie miałam czasu na SPA - zostawiam na kolejny wypad.”

• Hôtel Au Bon Coin Ocena: 9,6

„winda, wygodne łóżka, miła obsługa”

• „łatwy do odszukania”

• „Idealne miejsce na nocleg tranzytowy ze zwierzakami, spoko śniadanie, pokoje czyste, łóżka wygodne, woda ciepła, klimatyzacja działa bardzo dobrze.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Pireneje Atlantyckie