Pireneje Atlantyckie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Otoczenie ”

• „Hotel dogodnie usytuowany blisko centrum miasta, w pokojach klimatyzacja, czajnik do kawy czy herbaty. Pokoje czyste, ciche z dużą łazienką i oddzielną toaletą. Śniadanie bardzo smaczne i do wyboru mamy wędlinę, sery, jogurty, owoce,sałatkę owocową, rogaliki, można zamówić również jajecznicę, kawę, herbatę, świeżo wyciskane soki. Wszystko bardzo smaczne.”

• ibis Bayonne Centre Ocena: 8,8

„Czystość. Dobre śniadania ”

• Hôtel Le Bayonne Ocena: 7,9

„Wszystko było ok. Łóżka super. Kawa pyszna.Personel miły i przyjaźnie nastawiony do klientów. Polecam.”

• „Śniadanie smaczne.Lokalizacja super na wypady w różne ciekawe miejsca. Polecam wszystkim jeśli chcą spędzać czas aktywnie. W pobliżu góry, super most wiszący, cudowna jaskinia i Lourdes. Cała okolica jest piękna.”

• ibis Pau Centre Ocena: 8,3

„Pokój bardzo schludny, czysty, obsługa bardzo miła, otrzymaliśmy w recepcji bezpłatną mapkę miasta wraz z wieloma cennymi informacjami. Korzystaliśmy z bezpłatnego parkingu (nie rezerwowaliśmy wcześniej) co było wielkim udogodnieniem bo w pobliżu byłoby trudno znaleźć miejsce do zaparkowania auta.”

• Hotel de la Gare Ocena: 5,0

„Ciasny pokoj brak duzych recznikow, zapach moczu z prysznica”

• Hotel Cote Basque Ocena: 8,3

„Dobry kontakt w języku angielskim. Czystość w pomieszczeniach. Dobre Wi-Fi. Klimatyzacja OK. Parking bezpłatny nocą do 8:00 usytuowany 5 min od hotelu nad rzeką, który wyglądał i dla nas był bezpieczny.”

• „Świetna lokalizacja obiektu. Bezpłatny parking. Bardzo uprzejma obsługa obiektu.”

• „Nowoczesny, bardzo dobry obiekt, mieliśmy apartament dla 4 osób, funkcjonalny, osobno była toaleta i łazienka, świetna Pani na Recepcji, znająca język angielski. Czysto, wygodnie, bezpłatne wifi. Na jedną noc gorąco polecam.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pireneje Atlantyckie

na podstawie 14 287 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com