Lezhë County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Keshtjella Syni Zi Ocena: 9,6

„Bardzo mili właściciele, obiekt bardzo klimatyczny, piękna restauracja, tylko z początkiem września już nieczynna z powodu zakończenia sezonu, braku turystów. ”

• „Czysto, obsluga mila i pomocna, parking podziemny”

• Viktoria's Apartments Ocena: 10,0

„Wszystko”

• San Giovanni Ocena: 3,8

„Lokalizacja w centrum.”

• Hotel Bolonja Ocena: 10,0

„Byliśmy w tym hotelu po raz kolejny. Wróciliśmy i będziemy wracać ze względu na przemiłego właściciela, super atmosferę i wspaniałe jedzenie.”

• Aragosta Shengjin Ocena: 9,2

„Sympatyczni właściciele, czyste przestronne apartamenty.”

• „Wakacyjny ośrodek składający się z bungalowów, dobrze przygotowany dla rodzin (zwłaszcza z dziećmi), lubiących wypoczynek "przy basenie". Sympatyczne, spokojne miejsce. Niestety okolica nieciekawa, brzydkie miasto Lezhe.”

• Hotel Rambuje Ocena: 8,8

„Łozka super, lokalizacja i okolica rewelacyjna - minusem niestety troche zasmiecona plaza, ale za to pusta i cieple czyste morze, spokój. Część wyzywnienia od zwierzat domowych przy hotelu.”

• Hotel ANTAG Ocena: 7,9

„Wyśmienita obsługa dziewczyny pracującej na recepcji. Dzięki niej ten pobyt był naprawdę udany.”

• Hotel Ambasador Ocena: 9,2

„Po kompletnej porażce z rezerwacją noclegu w Ksamil na południu Albanii byłem pełen obaw.Ale na miejscu okazało się wszystko w porządku. Hotel zgodny z opisem.Zamknięty parking . Bardzo przyjemna Pani w recepcji. Czysty i wygodny pokój z balkonem.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Lezhë County

na podstawie 760 Opinii o Hotelach na Booking.com