Tirana County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Nov Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo miła obsługa. Lokalizacja wygodna. ”

• Hotel Autostation Ocena: 10,0

„Pokoje hotelowe przestronne, komfortowe, urządzone nowocześnie i gustownie, czystość nieskazitelna, bardzo wygodne duże łóżka. Na miejscu restauracja, serwująca smaczne dania w bardzo dobrych cenach. Personel zarówno hotelu jak i restauracji niezwykle pomocny i uśmiechnięty. Tuż obok stacja benzynowa, co dla nas było atutem w kontekście zwrotu auta do wypożyczalni. Odległość od lotniska to około 6 km. ”

• Hostel Taurus Ocena: 8,8

„Przystanek autobusowy pod hotelem”

• Hotel Hermes Tirana Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadania, rewelacyjne położenie w samym centrum Tirany. Pokoje urządzone niezwykle gustownie. Piękna, niezwykle miła i pomocna pani pracująca na recepcji ;)”

• Bujtina Shqiptare Ocena: 8,8

„Skromne, ale smaczne śniadanie, bardzo miły i pomocny właściciel.”

• Hotel Klajdi Ocena: 9,2

„Dobre śniadania, pomocna obsługa hotelowa, wygodne łóżka w pokojach, basen i plaża z parasolami i darmowymi leżakami przy samym obiekcie. Polecam”

• Senator Hotel Ocena: 8,3

„czysty, miła obsługa, chętni do pomocy”

• „Wyrozumiały pomocny uśmiechnięty właściciel /menadżer /personel. Dobre wfi, smaczne śniadanie, blisko hotelu mnustwo kafejek, sklep. Spacerem do centrum.”

• Hotel 3A Ocena: 7,9

„Hotel w dobrej lokalizacji, pokoje czyste. WiFi działało szybko, klimatyzacja także ok. W pokoju łazienka i tv. Reczniki i pościel czyste.”

• Prime Hotel Ocena: 10,0

„Obiekt usytuowany w samym centrum, bardzo czysty. W pełni spełnił Nasze oczekiwania. Pokój delux przestronny.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Tirana County

na podstawie 3 642 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com