Qingdao Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam skorzystanie z przestrzeni SPA - sauny, lounge i przede wszystkim MASAŻ!”

• „Pierwsze pokoje, które nam pokazano były śmierdzące papierosami. W Chinach wolno palić w pokojach, my już jakby o tym zapomnieliśmy tutaj w Polsce, że to możliwe. Potem zaproponowano nam lepsze, były ok ale trzeba się upierać by dali lepsze. Hotel dobrze położony, 200 metrów od hotelu jest stacja metra. Niedaleko bezpośredni autobus na lotnisko nr 703 ( uwaga, jedzie ponad 70 minut ). Po drugiej stronie ulicy sklepy spożywcze i dom handlowy , nieco dalej uliczki z restauracjami. W sumie było fajnie, bardzo duży wybór na śniadanie, wszystko chińskie jedzenie, ale były i tosty i jakaś zupka z polenty, jest co wybrać, ale pamiętajmy - to Azja i takie jest tam jedzenie. W nocy widać iluminacje na budynkach. Do zatoki morskiej spacerkiem luźnym 20 minut by podziwiać wieczorną panoramę miasta. Miasto czyste i bezpieczne.”

• Hyatt Regency Qingdao Ocena: 10,0

„Super Bar! Miła obsługa”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Qingdao Region

na podstawie 3 000 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com