Quang Binh Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Tuan Ha Hotel Ocena: 8,3

„Właściciele oferują pełen serwis. Zorganizują każda możliwa wycieczke, wynajmą skuter i sprzedadzą do niego paliwo. Super lokalizacja, bo autobusy zatrzymują się niemal pod samym hotelem.”

• Thao Trang Hotel Ocena: 9,2

„Lokalizacja blisko dworca kolejowego. ”

• „Lokalizacja. Piękny widok na basen i góry. Wygodne duże pokoje”

• Vagibi Motel Ocena: 7,5

„Pokoik ok choć nieszczelne okno przy większym wietrze hałasowało. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna pomogła przy problemie z rezerwacją wycieczki. Dobra cena. Hotel raczej na krótkie pobyty. Dobra lokalizacja.”

• „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego co zastaliśmy w tym hotelu. Przy takiej obsłudze i komforcie rewelacyjna cena.”

• Mountain View Hotel Ocena: 9,2

„Super obsługa.”

• Bao Ninh Resort Ocena: 6,7

„Bliskość plaży i przestronny pokój.”

• „łózko zdecydowanie zawsze dobrze zasłane.”

• Mountain View Hotel Ocena: 10,0

„- bardzo mili i pomocni właściciele, nie było problemu z bardzo wczesnym zameldowaniem (przyjechaliśmy ok 4 rano), pomogli też w zwiedzaniu okolicy, - pyszne śniadania, - dobre skutery, - wygodny, duży pokój z działającą klimatyzacją, co przy 40stopniowych upałach było wybawieniem, - dobra lokalizacja, - ciepła woda”

• Nam Long Plus Hotel Ocena: 9,6

„Położenie w cichej, spokojnej okolicy. Fantastyczny personel stwarzający niezwykle przyjazną atmosferę. Świetna wycieczka organizowana przez hotel. Gorąco polecam”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Quang Binh

na podstawie 257 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com