Quang Ninh Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysty, w dobrej lokalizacji i cenie, warty polecenia na pobyt w Ha Long”

• Paradise Suites Hotel Ocena: 10,0

„Spędziliśmy bardzo mile chwile w hotelu, wszystko według wysokiego standardu jakiego oczekiwaliśmy. Łóżko ogromne, można spać w poprzek. Najbardziej jednak zachwyciło nas to jak wspaniale zachował się personel Hotelu Paradise Suites po naszym wymeldowaniu😊  👍 Bylismy zaskoczeni kiedy zadzwonili do nas w momencie kiedy wchodziliśmy na wycieczkę na statek i poinformowali nas że zostawiliśmy w pokoju nasze komputery nurkowe! (dodam że podczas wymeldowania tylko wspomniałem nazwę organizatora wycieczki i tylko po tej informacji udało się im nas zlokalizowac!) NIESAMOWOTE!😊 Ostatecznie udało się wszystko sprawnie odebrać przez kierowcę, którego wysłaliśmy. Bardzo dziękujemy jeszcze raz za odnalezienie nas i przekazanie maszych komputerów nurkowych. Jestem pod ogromnym wrażeniem całej tej sytuacji! 😊 Woow!”

• „Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie zorganizowane, kiedy powitano nas w biurze od razu wiedzieliśmy ze jesteśmy w dobrych rękach. Program jest realizowany perfekcyjnie i nie ma czasu się nudzic, a nasz opiekun LEE jest naprawdę fantastycznym człowiekiem z duzym poczuciem humoru. P.S. Wielkie podziekowania dla Operation Manager: Taan za poswiecenie swojego czasu i pomoc w odzyskaniu naszych komputerów nurkowych 😊 ”

• „A więc- rewelacyjny przewodnik! wielkie brawa - on naprawdę uratował tą wycieczkę! Przyjechano po nas autokarem do hotelu i zawieziono prosto na łódkę (droga ok 4 godzin...) Widoki zachwycają dech w piersiach. Przez booking wychodzi taniej, niż by kupowało się na miejscu wyjazd:) Smaczne jedzenie na statku.”

• „Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu Baby Cat. Do hotelu przyjechaliśmy z psem, właściciele byli bardzo pomocni i przyjaźni, pokój duży, czysty i dobrze wyposażony. Do centrum na piechotę idzie się około 5 minut.”

• Azalea Cruise Ocena: 10,0

„Pyszne jedzenie, wygodne łóżko, przemiła obsługa, bardzo czysty, komfortowy i jasny pokój. Polecam”

• „Duży pokój, wygodne łóżko, w miarę dobra lokalizacja.”

• „Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, miła obsługa. Pokój czysty z wyjątkiem powierzchni pod łóżkiem, wyśmienite śniadania.”

• Ánh Dương Hotel Ocena: 2,5

„Jedynym plusem hotelu były wygodne łóżka.”

• Ha Long Park Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo pomocny personel. Dobra lokalizacja.”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Quang Ninh

na podstawie 872 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com