Queenstown Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „W kuchni dostępne są oprócz kawy i herbaty, różne przyprawy. Poza tym, to kameralny hostel z przytulną atmosferą. Prawie jak w domu 😁”

• Oaks Club Resort Ocena: 2,9

„Widok ”

• „Wszystko”

• „To był najlepszy nasz pobyt i najlepsze miejsce jakie do tej pory w Nowej Zelandii bo mieszkaliśmy Polecam serdecznie każdemu kto ceni Komfort czystość uprzejmość i spokój przede wszystkim No i oczywiście cena. ”

• „Blisko centrum miasta, do lotniska mozna sie dostac w 20 minut autobusem nr 1 spod KFC, cena przejazdu 2 NZD. Obiekt sprzatany, zadbany, dobrze dzialajace wi-fi, kupon uprawnaijacy do bezplatnego korzystania z internetu do otrzymania w recepcji. W czesci wspolnej: maly salonik z TV, kuchnia z 2 lodowkami, piekarnikiem, czajnikiem, sztuccami; lazienka z 2 toaletami, 2 prysznicami, 3 umywalkami. 5 minut spacerem dobrze zaopatrzony supermarket Fresh Choice.”

• Manor Park Lodge Ocena: 10,0

„Cudowne widoki i świetna przestrzeń wspólna do wypoczynku. Warto dopłacić do śniadania. Do centrum warto podjechać kawałek i zaparkować bezpłatnie z drugiej strony drogi 6 przy parku a potem przespacerować 3 minuty.”

• Base Queenstown Ocena: 4,2

„only the location is a plus tylko lokalizacja jest plusem”

• Base Queenstown Ocena: 4,2

„jedynie lokalizacja/just location was good”

• „Do obiektu nie można wejść drzwiami z zewnątrz, tylko personel może Cię wpuścić. Personel nie otwierał długo drzwi pomimo dzwonków. Jest problem z parkowaniem.”

• Bumbles Backpackers Ocena: 7,1

„Stosunek jakości do ceny był w miarę ok, dobra lokalizacja (do centrum miasta pieszo kilka minut). Dość spora kuchnia. Pokoje dosyć ciasne, ale zgodne z opisem. Bardzo czyste łazienki! Ogólnie polecam. Komunikacja mailowa również bardzo sprawna.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Queenstown Region

na podstawie 2 804 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com