Rab Island Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko!! szczególnie posiłki. Przepyszne kolacje że świeża ryba i owocami morza. Obiekt godny polecenia.”

• Apartment Ivanić Ocena: 9,2

„Uprzejmy i pomocny właściciel. Bardzo dobra lokalizacja mniej więcej w połowie drogi między główną plażą Rajską a portem. Dobry punkt wypadowy także na dzikie plaże Sahara czy Cygańską. Wszystkie plaże piaszczyste, raj dla dzieci. Duże, czyste pokoje ze sporym balkonem, z którego roztaczał się widok na Lopar. Polecam!”

• „Z wakacji wróciliśmy tydzień temu. Byliśmy z dwójka dzieci-1 i 3 lata. Zajmowaliśmy apartament na parterze. Sam apartament spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne, mogłam spokojnie gotować dla dzieci. Wszystkie pokoje przestronne, cudowny ogromny taras na którym dzieci odpoczywały i bawiły się po plazowaniu. Dodam, ze z tarasu wyjście bezpośrednio do ogrodu i na parking oraz widok na morze. Brak klimatyzacji nieodczuwalny. Apartament jest prawie cały dzień zacieniony, mimo temperatur w okolicach 30 stopni w mieszkaniu było przyjemnie. Czystość bez zarzutu. Gospodarze wspaniali,spokojnie można było się porozumieć po angielsku i niemiecku. Do plaży 5 min. Chodziliśmy w strojach. Plaża idealna dla tak małych dzieci, długo płytko i delikatny piaseczek. Woda w zatoce cieplutka. Dwa beach bary i restauracja przy plaży. Sam Kampor uważam za bardzo dobry wybór na wakacje z dziećmi. Oprócz plaży niedaleko plac zabaw, supermarket i piekarnia, cicho i spokojnie wieczorami. Kilka restauracji,pizzeria( najbardziej nam smakowało w Plance - 2 min od apartamentu). Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania innych atrakcji na wyspie. Samochodem wszędzie bliziutko. Polecam!!!”

• „Łóżko niestety za miękkie, za słąby WiFi do swobodnego korzystania z mediów”

• „Obiekt pięknie położony w zalesionej części wyspy. Na wyżywienie nie można narzekać. Blisko plaża kamienista (200 m) i urocza zatoczka z odrobiną piasku (400 m). Palmy, rybki ... nic tylko wypoczywać i nie myśleć o zostawionej w Polsce pracy :)”

• „Lokalizacja hotelu, spokój,cisza,fajny basen, niezła plaża. Sympatyczny personel.”

• Apartments Marusic Ocena: 10,0

„Wszystko w jak najlepszym porządku”

• „Przestronne, czyste pokoje, dobrze wyposażone, szybki i dobry kontakt z obsługą”

• „Hotel Plaza pięknie położony chociaż drzewa powinny być co jakiś czas kształtowane/podcinane/ ponieważ widok na Rajską Plażę mają tylko nieliczne pokoje. Miejsce zarówno hotel jak i plaża bardzo ładne, płytka woda, bezpiecznie , dla rodzin z małymi dziećmi super miejsce. Ale dla par bez dzieci tak jak my i nasi znajomi, którzy chcieliśmy odpocząć i zrelaksować się to był męczący pobyt ponieważ na jadalni straszny hałas i tumult i zamieszanie , stoliki bardzo ciasno poustawiane , dzieci bardzo rozbrykane biegały we wszystkie strony , nikt nie dbał o to , żeby to inaczej zorganizować , może na drugiej sali /tez z widokiem na morze/ posadzić ludzi bez małych dzieci żeby można było spokojnie zjeść i porozmawiać i nie mieć soku wylanego na ramię przez biegające dziecko. Poza tym recepcja miła i pomocna, wymiana walut na miejscu, pokoje i łazienki świeżo po remoncie , czyściutko.”

• „Komfortowe domki campingowe”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rab Island

na podstawie 2 796 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com