Rabat-Sale-Kenitra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dar Aida Ocena: 10,0

„Klimat miejsca ”

• Hotel Lutece Ocena: 2,5

„Lokalizacja obok Medina oraz kawiarni i małego sklepiku. Kosmetyki z arganem w łazience, codziennie uzupełniane. Dobrze działająca klimatyzacja. ”

• Hotel de Paris Ocena: 2,9

„- nic, po raz pierwszy nic mi się nie podobało”

• Riad Marco Andaluz Ocena: 8,8

„Basen na tarasie. Odremontowany Riad. Uprzejma obsługa i właściciele. 10 min do tramwaju i stacji kolejowej. ”

• „super kompleks basenów”

• Dar Tsouli Ocena: 9,2

„Szczerze polecam ten obiekt w marokańskiej stolicy. Piękna architektura, profesjonalny oraz bardzo pomocy personel, dobra lokalizacja. Recepcja w budynku obok, gdzie znajduje się restauracja z prawdziwie marokańskim menu. Próbowaliśmy kilka tradycyjnych dań- smaczne i w bardzo rozsądnych cenach. Śniadanie wliczone w cenę pokoju, a przy nim manager (bardzo sympatyczny i otwarty choć w najmniejszym nawet stopniu niekomunikujący się w jęz.angielskim) prezentował nam miejsca w przewodniku, które warto zobaczyć w Rabacie.”

• Riad Dar El Ghali Ocena: 10,0

„Idealny riad w idealnym miejscu.”

• Dar Eljouhari Ocena: 9,2

„Gospodarz bardzo pomocny, elastyczny. Okazało się że zmieniły się nasze godziny przybycia (nad ranem o 5) i nie było problemu z bardzo wczesnym check-inem. Pokój przestronny, czyściutki, wygodne duże łóżko, klimatyzator, duża ilość gniazdek w pokoju, czyste łazienki, dobrze wyposażona kuchnia, możliwość korzystania ze wszystkich znajdujących się tam sprzętów. Taras z widokiem na okolicę, Dobra lokalizacja na obrzeżach medyny, bardzo blisko do przystanku tramwajowego i blisko do dworca kolejowego. Dobrze działające wifi. Generalnie czysto, schludnie, komfortowo.”

• Riad Meftaha Ocena: 8,3

„Przemiły i zyczliwy personel, wystrój patio i samego pokoju, dobrze wyposażona łazienka, śniadanie więcej niż kontynentalne, kawa, herbata w pokoju i czajnik elektryczny.”

• Riad Marlinea Ocena: 9,6

„Piękny riad, klimatyzacja, sprzątanie, na górze taras z widokiem na dachy innych domów, bardzo miłe panie gospodynie. Bardzo klimatyczne miejsce, można poczuć klimat Maroka.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Rabat-Sale-Kenitra