Rabka-Zdrój Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super czysty ladny domek w bardzo fajnej cenie, na terenie trampolina dla dzieciakow i grill dla doroslych. Idealny na kilkudniowy wypad z rodzina lub znajomymi.”

• Apartamenty w Rynku Ocena: 7,1

„Pokój oraz łazienka czyta świeża. Brak szafek w łazience,brak mikrofalówki, oraz internet nie działający lub bardzo wolny ,nie do przyjęcia.”

• MADOHORA_SŁOŃCE Ocena: 10,0

„Cały pobyt;)”

• Zielona Dolina Ocena: 10,0

„Czysto, spokojnie, pięknie :)”

• „Super miejsce. Syn zachwycony domkiem a rodzice ogrodem i spokojem. Naprawdę polecam to cudowne miejsce”

• „Bardzo miła pani, piękny ogród - szczególnie polecam dla rodzin z dziećmi. Duży i słoneczny taras - idealne miejsce na posiłki i odpoczynek. Wrześniowy pobyt był niezwykle udany :)”

• „Zaznaczyłam opcję, że "informacje na Booking.com na temat jedzenia i napojów NIE były dokładne". W opisie nie ma bowiem słowa o tym, jak fantastyczną kuchnię prowadzi Pani Józefa! Codziennie przekonywaliśmy się o jej wielkim talencie i sercu do gotowania. Właścicielka ośrodka oraz cała załoga przemiła, wszędzie czysto, piękne, duże podwórko, kameralny basen... Ale to wszystko i tak blednie przy posiłkach, jakie serwowała nam Pani Józefa. Niestety nie dała się porwać do Krakowa, dlatego z pewnością pojedziemy jeszcze do Rabki, by znów dopieściła nasze podniebienia! Dziękujemy za gościnę i pozdrawiamy.”

• Chatki Góralskie Ocena: 10,0

„Przepiekny domek z super wyposażeniem! Malownicza, cicha okolica!”

• Hotel Wiosna Ocena: 7,9

„Obiekt od razu wzbudza pozytywne odczucia. Pracujący tam personel jest miły i życzliwy. Pokoje nasze były przestronne i wygodne.”

• Kompleks Beskid Ocena: 8,8

„Pyszne pstrągi w restauracji. Estetycznie urządzony pokój z widokiem na stok. Bardzo miły i pomocny personel. Plus za jacuzzi, basen i dużą ilość miejsc parkingowych.”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Rabka-Zdrój

na podstawie 1 474 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com