Ras Al Khaimah Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dostaliśmy upgrade z Village do Residence. Miły personel. Olbrzymi i wygodny pokój. Piękna plaża. Smaczne śniadanie ”

• „Przyjemny, kameralny hotel, w którym obsługa stara się zapewnić jak największy komfort swoim gościom.”

• „Bardzo duzy wybor smacznych posiłków . Obsluga na najwyższym poziomie. Pokoje przestronne wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy. Czyste. Polecam.”

• „Super basen z podgrzewana wodą”

• „Zasadniczo wielkość i czystość pokoju to największa zaleta tego pobytu.”

• „Plaża i jedzenie super.”

• Royal View Hotel Ocena: 10,0

„właśnie wróciłsmy z pobytu w RAK. hotel jest świetny, wszędzie blisko, carrefur po przeciwnej stronie, budynek obok hotelu pyszna i tania lokalna kuchnia( ok 4zł za sniadanie:)obsługa przemiła( dzięki Ibrahim) polecam!”

• „Hotel bardzo przyjazny dla wszystkich kategorii wiekowych. Dla rodzin z dziećmi jest duży basen oraz statek piracki dla mniejszych dzieciaków. Bliskość plaży oraz basenu to dodatkowy plus. Ratownicy na basenie bardzo się starają i rzeczywiście pilnują bezpieczeństwa. Plaża jest niestrzeżona, ale ratownicy i tak spacerują. Woda w basenach cieplutka (byliśmy w lutym), także dzieciaki cały czas pływały. Jest również basen wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia oraz strefa tylko dla dorosłych w restauracji, co jest bardzo wygodne dla osób, które potrzebują spokoju. Jedzenie rozmaite i bardzo smaczne. Obsługa miła i pomocna. Brak natarczywości na plaży czy przy basenie różnorakich oferentów wycieczek itp. Internet darmowy niby tylko w miejscach ogólnodostępnych, ale w pokojach budynku głównego oraz budynku nr 2 łapie się WiFi bez problemu, tyle, że nie można porozmawiać przez komunikatory, bo za słaby, ale dzieciaki spokojnie mogą pooglądać filmiki, czy pograć. Polecam.”

• „śniadania na super poziomie, gdzie każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. łóżka mega wygodne, personel bardzo przyjazny i chętny do pomocy”

• „Bardzo dobre śniadania, odogodnienia dla dzieci, łóżeczko na wyposażeniu hotelu. Fajna okolica, z lokalnym dobrym i tanim jedzeniem. Bliskość sklepów i supermarketów.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Ras Al Khaimah