Ratnapura District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładny pokój, czysty i zadbany. Przepyszne śniadanie i obiad. Bardzo duże porcje. Doskonały przewodnik po safari. Widzieliśmy chyba wszystkie zwierzęta z parku. Jeździliśmy innymi drogami niż inne jeepy. Naprawdę polecam!!!!”

• Peacock Villa Resort Ocena: 10,0

„Wspaniale miejsce, bardzo sympatyczni właściciele, wyśmienite posilki”

• Hantara Udawalawa Ocena: 10,0

„Personal war super. Safari schnell unkompliziert und günstig organisiert. Das Outdoor-Badezimmer allein ist schon einen Abstecher wert! Das Essen ist frisch und lecker. Es war ein toller kurz Aufenthalt und empfehlenswert. Peronel spisał się na medal. Safari Było bardzo szybko i sprawnie w korzystnej cenie zorganizowane. Łazienka na zewnątrz była świetna, a branie prysznica pod golem niebem sprawiało wielka przyjemność. Jedzenie pyszne, świeżo przygotowane. Polecam! ”

• „Bardzo miły personel. Zostaliśmy powitani dobrą herbatą. Pensjonat położony jest w pięknym ogrodzie otoczonym zielenią, a za domem przepływa rzeka, w której można się kąpać. Warunki pobytu na poziomie europejskim. Pokój i cały obiekt czysty. Pościel i ręczniki nowe i pachnące. Po dwóch tygodniach podróży po Sri lance byliśmy mile zaskoczeni jakością usług, ale przede wszystkim czystością w pokoju. Po wejściu do środka pachniało czystością. Śniadanie było bardzo obfite, tak że nie byliśmy w stanie go zjeść w całości. Skorzystaliśmy z Safari zorganizowanego przez prowadzącego pensjonat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz kierowca był niesamowity. Zatrzymywał się w miejscach gdzie mogliśmy podziwiać nie tylko słonie, ale i inne zwierzęta, pokazywał nam gdzie się znajdują i opowiadał o nich. ”

• „Wspaniała lokalizacja tuż przy Parku Narodowym, wieczorem było słychać słonie. Piękny ogród. Pokoje średnie, ale spędziliśmy tu tylko jedną noc. Właściciel zorganizował dla nas safari, które było świetne. Świetna obsługa, widać, że właściciel kocha to, co robi, opowiadał nam sporo o historii Sri Lanki.”

• „Pobudka o 4:40 żeby o 5 wyruszyć na safari. Host wiedział, gdzie jechać i opowiadał o zwierzętach. Zna nazwy kilku zwierząt po polsku”

• „Pokój i łazienka czyste, pomocni właściciele, organizują najlepsze safari w okolicy. Polecam dokupić kolację, bo była bardzo dobra :)”

• „Pokoje przestronne w miarę czyste, na jeden nocleg całkiem przyjemnie, dobra relacja wartości do ceny. Room clean and comfortable. Good value for money”

• „Idealny hotel w idealnym miejscu ( 200m od Elephant Orphanage i 10 min od Uda Walawe National Park). Fantastyczna obsługa hotelu i super smaczne śniadanie. Wszystko w pokoju i łazience idealne. Widok z balkonu na park. Najlepszy hotel podczas naszych 2 tygodni na Sri Lanka pod każdym względem. Kolejnym razem koniecznie na dłużej niż tylko jedna noc. Gorąco polecam Wszyskim.”

• Lizard Safari Lodge Ocena: 10,0

„Bardzo mila i pomocna obsluga. Mozliwosc zorganizowania safarii.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ratnapura District

na podstawie 304 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com