Ream National Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Mary Beach Bungalow Ocena: 5,8

„Blisko plaża, bardzo spokojna i przyjemna. Super smaczne i urozmiacine śniadania w formie bufetu (serwowane w hotelu należącym do tego samego obiektu).”

• Chan Boutique Hotel Ocena: 6,7

„pokój TOP!! ”

• Sea Breeze Resort Ocena: 5,4

„Obiekt niewielki, domki urządzone gustownie, basen i restauracja. ”

• Palm Boutique Ocena: 8,8

„dopiero po pierwszym dniu zrozumiałam zalety lokalizacji- dość blisko do plaży, blisko do głównej imprezowej Otres Village a jednocześnie cicho i spokojnie. właściciel - przemiły Włoch z - pomoże w każdej sytuacji. ”

• Sok Sabay Resort Ocena: 9,2

„Znakomite śniadania, cisza , spokój , dużo zieleni , przyjazna atmosfera , blisko do lokalnych restauracji.”

• The Villa Ocena: 4,6

„Ogród wokół willi - super.”

• „basen, pokoje czyste”

• Miiya Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo czysty hotel z dobrymi śniadaniami i przyjazną obsługą, położony około 300 m od najbliższej plaży Occheuteal oraz blisko przystani promowej skąd można popłynąć na wyspy Koh Rong i Koh Rong Samolem. Jeżeli ktoś planuje jednodniowy pobyt na Koh Rong Samolem to polecam wypłynięcie z Sihanoukville a nie z wyspy Koh Rong. W pobliżu hotelu dużo barów z jedzeniem i kilka sklepów oraz straganów z jedzeniem. Polecam plażę Otres ale tylko przy barze Panda z dwoma świetnymi palmami przy wodzie ,oddaloną kilka kilometrów, na którą można dostać się tuk-tukiem. Warto wybrać się na wycieczkę statkiem na wyspę Koh Ta Kiev ze wspaniałą plażą i snorkelingiem. Nie jest to jednak bardzo popularne i nam udało się wykupić wycieczkę w agencji przy ulicy prowadzącej do portu ( po lewej stronie patrząc w stronę morza). Generalnie sama miejscowość Sihanoukville jest bardzo zaśmiecona i jest naszpikowana kasynami (podobno jest ich około 100)”

• Ren Resort Ocena: 9,6

„Restauracja, bar na plaży.”

• „Bungalowy są naprawdę komfortowe i przestronne a basen mimo że mały to przynajmniej czysty i dookoła pięknie obsadzony roślinnością.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ream National Park

na podstawie 412 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com