Red Sea Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• Motel Aviv Ocena: 7,5

„Dostępna kawa, herbata i słodki poczęstunek bez ograniczeń. Uprzejmy personel.”

• C Hotel Eilat Ocena: 5,4

„Brak pokoju z balkonem i poprosiłam o pokój z widokiem na lotnisko dostałam taki. Śniadanie ok ale bez szału. ”

• „Wygoda, dobre jedzenie, basen. Wszystko czego trzeba :)”

• Club In Eilat Ocena: 7,5

„Wygodne materace do spania, fajne duże 60 metrowe aapartamenty dla rodziny świetne rozwiązanie, jednakże już zniszczone, dlatego dobra cena tych pokoi jak na Izrael. Basen dla dzieci i dorosłych jest niezły, śniadania bezmięsne ale smaczne, jednakże tłok straszny na śniadaniu i harmider i mało miejsca. Mimo wszystko opłaca się brać ze śniadaniami pokój bo można dobrze zjeść”

• Arava Hostel Ocena: 7,1

„pokoje są różne. Te na piętrze niezłe, te na dole to małe klitki. Śniadanie przyzwoite, miłe miejsce w ogrodzie przed hostelem gdzie można posiedzieć wieczorami.”

• „Hostel położony w świetnym miejscu - tuż obok miejskiej plaży i obok przystanku autobusów na śliczną Coral Beach. Przemiła i bardzo uczynna obsługa - Gill pomogła mi wybrać najlepszą szkołę do Suba Diving, doradziła gdzie pojechać nad Morze Martwe i gdzie zjeść. Faktycznie pod hostelem jest dyskoteka, ale przy zamkniętych okanach (a na pewno je zamkniecie bo jest mega gorąco) praktycznie jej w pokoju nie słychać. Bardzo miły taras na dachu, czyste pokoje z wygodnymi łazienkami.”

• „duży balkon, choć mało komfortowy oraz nowoczesny telewizor z angielskimi kanałami.”

• HI - Eilat Hostel Ocena: 8,3

„swietna lokalizacja, bardzo dobre i roznorodne sniadanie.”

• Comfort Hotel Eilat Ocena: 5,8

„Blisko na central bus station.”

27 Najlepszych Hoteli w regionie Red Sea