Rennsteig Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Mega pięknie urządzone pokoje ...śniadania rewelacja . Duży parking przed hotelem . Super spa i strefa odpoczynku . Bardo miły i pomocny personel . Polecam . Super ”

• ibis Hotel Eisenach Ocena: 6,7

„Sniadanie”

• „Piękne miasteczko.”

• pentahotel Eisenach Ocena: 7,5

„Wszystko było OK. Pokój wygodne, jedzenie smaczne. Miła obsługa. Dobre miejsce na przystanek w trakcie podróży. Położony w fajnej okolicy, cichej i spokojnej.”

• „piękny widok, dobre sniadanie”

• Hotel Bamberger Hof Ocena: 8,8

„Bardzo ciekawe rozwiązanie z odbiorem klucza ze specjalnej skrzynki owieranej kodem. Przyjechalismy późną nocą. Hotelik kameralny, przytulny, przemiła obsługa.”

• „Śniadanie było niezwykle smaczne. Sala śniadaniowa ogromna z bardzo wysokim sufitem co dodatkowo robiła ogromne wrażenie. Bardzo dobra kawa i bardzo smaczne bułeczki z których można było robić przepyszne kanapki. Przemiła obsługa.”

• Hotel Logotel Ocena: 10,0

„Polecam w podrózy służbowej. Czyste i przestronne pokoje i łazienki, duży darmowy parking, dobre śniadanie, miła obsługa.”

• „Uprzejma obsługa, bardzo przyjazne miejsce, darmowe wi-fi. Dokładnie tego oczekiwałem. Zarówno kolacja jak i śniadanie było pyszne. Można było poczuć miłą niemiecką gościnność!”

• „duzy wybor produktow czy na slodko lub wedlin swieze pieczywo smaczna kawa”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rennsteig

na podstawie 3 851 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com