Retimno Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Petra Hotel Ocena: 8,3

„Nowocześnie urządzany spory pokój, duża łazienka i balkon. ”

• „Wszystko ”

• Faros Beach Ocena: 9,2

„Korzystaliśmy z pokoju klasy economy, okna pokoju wychodziły na korytarz, oprócz tego było jedno małe okienko które się nie otwierało. Nie bylismy tam jednak aby siedzieć w pokoju ale żeby zwiedzać :) lokalizacja hotelu jest GENIALNA!!! przy samym porcie o ile nie w porcie Weneckim. Do latarni jest 2 minuty na piechotę, zaraz za rogiem jest cała mas restauracji. My byliśmy w Tawernie Knossos która polecamy choć była dość droga. Brak widoku z okna pokoju rekompensuje możliwość wyjścia na ogródek który znajdował się na dachu, skąd świetnie widać cała okolice. Widok cudowny zwłaszcza nocą, kiedy światło latarni odbija się w wodzie. Polecamy :) ”

• „Świetna lokalizacja jako baza wypadowa do zwiedzania oraz dla osób jadących na uczelnię ( przystanek przy samym budynku) obok dwa dobrze zaopatrzone sklepy nieopodal fajna restauracja i kawiarnia. Dla tych co lubią leżeć na słońcu super plaża tuz przy budynku. Fajna pani która dbała o czystość i komfort gości. 100% polecam”

• Babis Hotel Ocena: 5,8

„Miły personel, możliwość parkowania na posesji, niedaleko mała, klimatyczna plaża. Mimo upałów w obiekcie było przyjemnie i chłodno, działająca klimatyzacja.”

• Melitti Hotel Ocena: 10,0

„Pokój, super taras , wyposażenie, czystość.”

• Thalasea Hotel Ocena: 7,9

„Czystość”

• „Przepiękne miejsce spokój, cisza, pełen relaks. Apartament fajnie, nowocześnie, z pomysłem urządzony. Sielankowy widok no i bezpośrednie wyjście z pokoju na basen... Polecam w 100%. Obiadokolacja serwowana w innym hotelu 5* nie stanowiła dla nas problemu a uatrakcyjniła pobyt. Busy hotelowe wożące na kolację, jak i do miasteczka i na plażę dosłownie na zamówienie. SUPER!”

• Domus Aries Ocena: 10,0

„Mieszkanie czyste , urządzone nowocześnie ( zgodnie ze zdjęciami ), w pełni wyposażone, w każdym pokoju klimatyzacja ,duży taras. Bardzo dobra lokalizacja , blisko do centrum miasta . Tuż obok niewielki supermarket. Bezpłatny parking z tyłu budynku. Bardzo życzliwa i pomocna obsługa. Gorąco polecam.”

• Achillion Palace Ocena: 10,0

„Hotel nie jest już nowy, ale bardzo bardzo czysty i zadbany. Lokalizacja fantastyczna - z jednej strony stare miasto po którym można spacerować godzinami, z drugiej plaża i port. Obsługa przemiła i pomocna na każdym kroku. Śniadania smaczne że świeżych lokalnych produktów. Retimno jest super bazą na wyjazdy do okolicznych wiosek gdzie widać prawdziwe życie Kretan.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Retimno

na podstawie 34 298 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com