Rodan Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Szybka obsługa w recepcji, bardzo wygodne i szerokie łóżko, lokalizacja hotelu oraz świeży wyciśnięty sok z pomarańczy na śniadanie !”

• „W sumie bardzo dobre położenie w gorszej dzielnicy ale centralnie przy pierwszym moście z super połączeniem z atrakcjami i dość rozsądnej odległości od dworca kolejowego. Jeden dzień spędziliśmy w Paryżu dojazd bardzo dogodny. Świetne śniadanie my korzystaliśmy tylko raz ale bardzo żałujemy bo było na bardzo wysokim poziomie. Warto skorzystać. Miła i profesjonalna obsługa, rozmawajaca oo angielsku. Warto skorzystać z tax na lotnisko , zamówić przez recepcję dzień wcześnie . Pokoje nowe fajnie zorganizowane jest wszystko co jest potrzebne w hotelu. Czysto. Bardzo dobra cena w stosunku do pozostałych hoteli w Lyon. Dobra relacja tej ceny do jakości jaka otrzymujemy za te pieniądze. ”

• Hotel des Congrès Ocena: 3,8

„...”

• „Śniadanie francuskie :) Dla tych co muszą najeść się parówek i szynki będzie rozczarowaniem ;) Ale dla tych co kochają rogaliki, dżem i kawę będzie całkiem wystarczające :)”

• Hôtel de La Marne Ocena: 6,7

„Hotel w centrum, wszędzie praktycznie dostać można się pieszo. Pokoik malutki,wystarczający by zwiedzać miasto, a nie spędzać czas w hotelu. Generalnie polecam, gdy ktoś cały dzień spędza w mieście. w okolicy sklepy. kawiarnie itd.”

• „Bardzo wygodne łóżka. Szybkie połączenie Wi-Fi. Blisko transportu publicznego. Bliskość sklepów, w tym spożywczych.”

• „Uprzejmosc personelu”

• Republik Hotel Ocena: 10,0

„świetna lokalizacja, pokoje 1-os. małe i bardzo małe, ale funkcjonalne. czajnik z herbatą i kawą.”

• „dobra lokalizacja”

• „Lokalizacja hotelu, czyste pokoje i duża łazienka. Jest dostępny garaż. Hotel dostępny dla niepełnosprawnych. Był dostępny mini sklepik i automat z kawą. Łóżka bardzo wygodne, czysta pościel.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rodan

na podstawie 10 300 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com