Rodan-Alpy Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok z pokoju niesamowity ! Basen na plus . Obsługa bardzo miła ,śniadanie smaczne . Same plusy . Polecam ! ”

• „W sumie bardzo dobre położenie w gorszej dzielnicy ale centralnie przy pierwszym moście z super połączeniem z atrakcjami i dość rozsądnej odległości od dworca kolejowego. Jeden dzień spędziliśmy w Paryżu dojazd bardzo dogodny. Świetne śniadanie my korzystaliśmy tylko raz ale bardzo żałujemy bo było na bardzo wysokim poziomie. Warto skorzystać. Miła i profesjonalna obsługa, rozmawajaca oo angielsku. Warto skorzystać z tax na lotnisko , zamówić przez recepcję dzień wcześnie . Pokoje nowe fajnie zorganizowane jest wszystko co jest potrzebne w hotelu. Czysto. Bardzo dobra cena w stosunku do pozostałych hoteli w Lyon. Dobra relacja tej ceny do jakości jaka otrzymujemy za te pieniądze. ”

• „! ”

• „,,Pracowniczy" hotelik na jedną noc przejazdem aby tylko sie odświeżyć i przespać przed dalsza podróżą... Bliskość sklepów.”

• „Dobra lokalizacja”

• „Recepcja czynna całą dobę. Klusze do pokoju i głównej bramy w postaci numerycznej,”

• „Bardzo wygodne łóżka. Szybkie połączenie Wi-Fi. Blisko transportu publicznego. Bliskość sklepów, w tym spożywczych.”

• „śniadanie było smaczne, łózko bardzo wygodne”

• „Dobra lokalizacja, blisko do Genevy, dobry dojazd do autostrady Chamonix/Mont Blanc. Przy hotelu centrum handlowe. Hotel z doskonałym Aquaparkiem, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ciepła woda w basenach. Dodatkowo strefa relaksu ze spa i saunami. Oraz strefa dla aktywnych- ze ścianką wspinaczkową i pokojem z laserami. W ramach pobytu jedno bezpłatne wejście. Jedynie śniadanie do małej poprawy:). polecam pokoje z widokiem na góry.”

• „Uprzejmosc personelu”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rodan-Alpy