Altas Estuary Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel América Ocena: 10,0

„Lokalizacja ”

• „Czystość. ”

• SPA Sercotel Odeón Ocena: 10,0

„Położenie hotelu, Pokój był duży, czysty, Łóżko bardzo wygodne, dodatkowe dla dziecka również Z bufetu nie korzystaliśmy, podobnie ze spa. Poza tym jesteśmy zachwyceni pobytem. Na pewno wrócimy. Polecam.”

• Hostal La Frontera Ocena: 9,6

„Czysto, wygodnie, dobry bar na parterze.”

• Hotel Almendra Ocena: 9,6

„Wszystko ”

• Pazo da Merced Ocena: 6,2

„samo miejsce piekna willa choc nieco traci klimat poprze współczesne dobudówki na potrzeby domu weselnego...Szkoda”

• „Śniadania smaczne ,urozmaicone. Łóżka naprawdę wygodne. Kolacja w hotelowej restauracji zadowalająca - w naszej opcji płatna. Miła obsługa. Duży pustawy parking, blisko wejścia do hotelu. Parking podziemny chyba jest ale niedostępny? Naziemny jest wystarczający, bezpłatny - podróżowaliśmy wynajętym autem.”

• Hotel Spa Galatea Ocena: 9,2

„Wygodny i czysty pokój. Miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• „Absolutnie fantastyczna restauracja !!! Polecam owoce morza !!! Obowiązkowa pozycja:) Duży, komfortowy pokój, duży wybór na śniadanie :)”

• „Przemiły i pomocny personel. Manager bardzo uprzejmy i przyjazny, wychodzi naprzeciw potrzebom goścmi. Hotel jest wyjątkowo czysty. Bardzo wygodny i estetycznie urządzony pokój z widokiem na morze. Przestronna łazienka z oknem. Wygodne łóżko. Dodatkowy kocyk. Możliwość zrobienia kawy i herbaty (elektr. czajnik, kawa, herbata, cukier na stole w pobliżu recepcji :). Smaczne śniadanie. Cicho. Świetne miejsce do zwiedzania Playa de Catedrales. W pobliżu bar/restauracja. Bezpieczny, bezpłatny parking na terenie obiektu.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Altas Estuary

na podstawie 8 502 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com