Bajas Estuary Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Jumboli Ocena: 6,7

„Obiekt położony daleko od centrum ale na trasie Camino. Pokój z oknem, własną łazienką i ogrodem, gdzie można wywiesić pranie. Wi- Fi działało pomimo informacji zamieszczonej na bookingu, że w obiekcie brak wi-fi. ”

• A Conserveira Ocena: 10,0

„Czysto, dzieki zaslonkom jest zapewniona namiastka prywatnosci, na szlaku camino, bardzo mila obsluga”

• „Atmosfera, historia, lokalizacja, komfort, jakość ”

• Hotel Náutico Ocena: 8,3

„Lokalizacja, bardzo miła obsługa ”

• B&B Hotel Vigo Ocena: 9,2

„Duże wygodne łóżko. Przestronna łazienka. Możliwość parzenia kawy/herbaty 24 godziny na dobę. ”

• Albergue O Cruceiro Ocena: 10,0

„Spędziliśmy noc w drodze do Santiago, ogólnie byliśmy zadowoleni. Dostaliśmy pokój dla sześciu osób z własną łazienką. Wygodne materace, standard bardzo dobry. Obiekt posiada swój własny bar. ”

• „dobre śniadanie, restauracja ze smacznym menu, dobre wina”

• Hotel Aguila Ocena: 6,2

„Hotel w bardzo dobrej lokalizacji.”

• Hotel Cais Ocena: 7,1

„Pokój ładnie urządzony, łóżka wygodne. Dobra lokalizacja hotelu, bardzo blisko do głównych atrakcji i Drogi Św. Jakuba.”

• Hotel Compostela Ocena: 8,3

„Lokalizacja znakomita. Czystość na wysokim poziomie. Personel miły i pomocny. Śniadanie skromne - typowe, hiszpańskie - ale wystarczające. Cena w okresie Targów Conxemar zdecydowanie zbyt wygórowana (€325 za noc) jak na hotel dwugwiazdkowy, zważywszy, że standardowa cena za pokój w tym hotelu poza okresem wspomnianych Targów wynosi €92 !!!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Bajas Estuary

na podstawie 24 822 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com