Ribamontán al Mar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• La Casona de Suesa Ocena: 8,3

„Bardzo klimatyczne miejsce, wygodne łóżka i super kosmetyki.”

• Estrella del Alemar Ocena: 9,6

„Wygodny i duży pokój z prywatną łazienką. Miły i uczynny personel. Cisza. Winda w 2-piętrowym budynku. Prywatny parking. Blisko do plaży”

• Hotel Alemar Ocena: 7,5

„Nieduży hotel położony na lekkim wzniesieniu, prowadzony przez starsze małżeństwo. Pokoje bez balkonu, czy tarasu, ale kilka z widokiem na ocean i zatokę Santander (warto taki wybrać, zachód słońca bez wychodzenie z pokoju :)). Hotel usytuowany blisko ulicy, ale ruch prawie ustaje w nocy i nie jest dokuczliwy. Parking przy hotelu. Dbałość o czystość w pokojach i hotelu. Wygodne łóżka. Codzienna zmiana pościeli i ręczników oraz uzupełniany zestaw przyborów kosmetycznych (oprócz szamponu). Do plaży ok. 10 min. W samym miasteczku Somo nie ma nic ciekawego oprócz pięknej, szerokiej i dłuuugiej plaży (bez infrastruktury), polecam zaopatrzyć się w parasol lub budkę/namiocik. Pogoda zmienna, w drugiej połowie czerwca, pochmurno, deszcz i wichry. Temp. ok. 20 st.”

• Estrella del Alemar Ocena: 9,2

„Śniadanie było co prawda kontynentalne, ale raczej wystarczające (tosty, masło, dżem, owoce, sok, ja dostałam również podwójną kawę). Wszystko bardzo elegancko serwowane. Pokój przestronny, czysty, wszystko raczej bez zarzutu. W recepcji personel mówił po angielsku. Niewielki basen do dyspozycji. Parking na miejscu.”

• Hotel Alemar Ocena: 6,7

„- właściciele są mili (po angielsku mówi tylko ich córka która na szczęście była przy naszym check in) -codzienne sprzątanie i wymienienie są ręczniki”

• Surf Hostel Ocena: 9,2

„Fajne miejsce, z klimatem. Prowadzone przez fajnych, "zakręconych", przyjaźnie nastawionych ludzi. Cicho, spokojnie, blisko plaży. Szkoła surfingu na miejscu.”

• Hotel La Vijanera Ocena: 9,6

„Klimatyczne miejsce. Przyjazna obsługa.”

• Hotel Meve Ocena: 10,0

„Dobra lokalizacja - blisko do plaży. Miła obsługa. Spory i bardzo czysty pokój z lodówką i kuchenką mikrofalową. Dobry internet.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ribamontán al Mar

na podstawie 622 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com