Góry Riła Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, taras, szum potoku, restauracja”

• „Polecam.Super lokalizacja. FAJNE JEDZENIE”

• Hotel Pchelina Ocena: 8,8

„Wszystko zgodnie z opisem . Polecam”

• Hotel Samokov Ocena: 7,5

„Blisko do kolejki gondolowej ,sklepy i restauracje z pysznym jedzeniem na miejscu. ”

• Hotel Pchelina Ocena: 10,0

„Bardzo piękny hotel, w uroczym miejscu, cisza spokój i blisko do klasztoru. Personel wprost wyśmienity, bardzo pomocny. A śniadanie pozytywnie nas zaskoczyło. Dodatkowo zamówiliśmy obiad - był bardzo dobry. Dla osób żyjących w dużym mieście - taka odmiana jest wprost świetna- dużo zieleni i górskie powietrze.”

• „Świetna lokalizacja, blisko do monastyru. Widok na góry.”

• „Bardzo przyjemny, spokojny hotel. Czysto, łóżko duże i wygodne. Śniadanie smaczne. Personel miły, uczynny i uśmiechnięty, z dobrym angielskim. Pokój dostaliśmy już o 9 rano. Polecam:)”

• Hotel Pchelina Ocena: 10,0

„Bardzo dobra kuchnia, tanio i dużo. Bardzo dobre położenie, 3 km od Rylskiego Monastyru.”

• Lovna Hut Ocena: 8,8

„Wspaniałe miejsce na górskie wypady w Riłach . Ivan jest wielki i robi wspaniałe posiłki . To jest po prostu bułgarskie górskie schronisko z magicznym klimatem. Wrócę tam jeśli zawitam ponownie do Bułgarii.”

• Lion Hotel Borovets Ocena: 8,8

„Pokoje rodzinne są bardzo dobrze usytuowane. Basen mały, ale jest jeszcze możliwość skorzystania z sauny fińskiej i aromatycznej - ziołowej.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Góry Riła

na podstawie 4 486 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com