Apuana coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoje klimatyzowane, kuchnia dobrze wyposażona jeśli ktoś chce gotować. ”

• Hotel Storyville Ocena: 10,0

„Bardzo dobry hotel z przemiła obsługa i najlepszym śniadaniem we Włoszech. Godzien polecenia i w zasadzie ciężko znaleźć jakikolwiek minus - może za krótko zostaliśmy. Niedaleko pięknej plaży, w pobliżu dużo obiektów gastronomicznych, pokój wygodny, czysta łazienka. ”

• Hotel Marina Ocena: 9,6

„Miejsce, lokalizacja, obsługa, śniadania, sejf w pokoju. ”

• Hotel Dany Ocena: 9,2

„Pokój bardzo czysty , pyszne śniadania, bardzo miła obsługa, blisko plaża, ogólnie wszystko super! Polecam. ”

• La Rocca Ocena: 10,0

„Kwintesencja Włoch! Wygodny apartament na uboczu Massy, do centrum na piechotę 10 min. Typowe piękne, włoskie miasteczko!!! Spokojna okolica, miejsce idealne jako baza wypadowa po Toskanii. Apartament całkowicie wyposażony, woda w lodówce uratowała nam życie!!! Dziękuję !!!”

• Camping OASI Ocena: 10,0

„Dodatkową atrakcją był basen.”

• Hotel Luciana Ocena: 10,0

„Śniadanie było wyborne, zaskakująco pyszne, znakomicie podane, soki, świeże owoce, cudownie słodkie. Pyszne ciasto. Bardzo polecam obiekt! Klimat i widok z okna fantastyczny. Klimatyzacja w pokoju, wygodne łóżko. Pięknie podane śniadanie, sympatyczna obsługa.”

• „Biskość morza.”

• Hotel Gabrini Ocena: 10,0

„Lokalizacja super,śniadanie bardzo dobre na wysokim poziomie jak na WŁOCHY, WŁAŚCICIEL WITA OD PROGU I SŁUŻY POMOCĄ ,”

• Hotel Villa Tiziana Ocena: 9,6

„Obiekt polozony na obrzezach miasta - super miejsce dla psiarzy. Nie dosc, ze hotel nie pobiera oplat za pobyt psow, to pobliska publiczna plaza jest wspanialym miejscem do szalenstw z naszymi czworonogami. Niewatpliwym atutem obiektu sa urozmaicone i przepyszne sniadania. Czystosc bez zarzutu. Nie mozna nie wspomniec o cudownych toskanskich wnetrzach. Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna jako baza wypadowa do zwiedzania Pizy, Florencji i Genuy.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Apuana coast

na podstawie 2 516 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com