Riviera Ovest Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Acapulco Beach Ocena: 10,0

„Czysto, miło, dobra lokalizacja. ”

• Hotel Helvetia Ocena: 10,0

„Idealna lokalizacja, blisko plaży, blisko ciekawych miast np. Wenecja, Valdobbiadene... Nowoczesny hotel z klimatyzacją i pyszną kawą do śniadania. Bardzo miła i profesjonalna obsługa hotelowa, zapewnione darmowe leżaki, ręczniki plażowe, rowery. Nie musieliśmy się o nic martwić. Szczerze polecamy Hotel Helvetia. ”

• International Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo ciekawy obiekt, w pełni spełnił moje oczekiwania. Spokojne otoczenie, bliskość do Wenecji i morza.”

• Hotel Amalfi Ocena: 5,8

„Pyszna pizza.”

• Hotel & Resort Gallia Ocena: 10,0

„To już mój drugi pobyt w tym hotelu, co świadczy o tym, że trafiony. Naprawdę się tu odpoczywa, kiedyś byłam na rodzinnych wakacjach, jeszcze wtedy przez biuro podróży, teraz krótko, ale czuje się tu wyciszenie, piękny ogród, a te śniadania ( jajecznica z jajek!! nie w proszku, świeże owoce i lokalne potrawy i przede wszystkim kolacje - rewelacyjne, jak w luksusowej restauracji, przy wypoczynku na luzie :) Odnowiony korytarz, z kamienia, fajnie nowocześnie, pokój w budynku bocznym. Basen mieniący się różnymi kolorami świateł w nocy.”

• Camping Klaus Ocena: 5,8

„lokalizacja”

• Hotel Malibran Ocena: 8,3

„Śniadania dobre, jak się kończyło to donosili na bieżąco, obiady smaczne. Bardzo dobre wino. Pokój mieliśmy typu eco i były dosyć mały ale na 2 os. wystarczał. klima była, polecam ;)”

• Hotel Danubio Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczny hotel, z własna plażą, dwoma leżakami i parasolem w cenie pokoju. Bezpłatny parking niedaleko hotelu. Śniadania całkiem niezłe, coś na ciepło, coś na zimno, desery, owoce, chociaż przydałoby się więcej warzyw. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Bardzo blisko pięknej plaży. Wszędzie blisko, dobry dojazd do Wenecji. Polecam.”

• Hotel Lido Ocena: 9,2

„Wszystko było bez zarzutu. Przesympatyczny personel , bardzo dobre śniadania, czystość.”

• Hotel Derby Ocena: 10,0

„pyszne śniadanie - można zjeść i na słodko i na słono :) Blisko do plaży :) Bardzo miła i pomocna obsługa:)”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Riviera Ovest

na podstawie 376 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com