Riviera Suisse Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny, czysty, zadbany hotel. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Pokoje czyste, codziennie do pokoju przynoszono świeże owoce, wodę, katkę z prognozą pogody na dzień następny. Łazienki duże, przestronne, zaopatrzone w kosmetyki z „ wyższej półki”. Na korytarzach i w windzie umieszczono dyfuzory z zapachem- świetny pomysł. Śniadania nieco monotonne, ale wybór potraw ogromny, więc każdego dnia można sobie skomponować inne śniadanie. Basen duży, bardzo czysty. ”

• „Piękne położenie nad brzegiem jeziora. Widok z okna cudowny!”

• Hotel Parc & Lac Ocena: 8,3

„Lokalizacja”

• „Piękny hotel. Duży pokój, fantastycznie urządzony, czyściutko. Przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam, bo przerósł moje oczekiwania!”

• Montreux Youth Hostel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, blisko centrum”

• „Jeśli chcesz zobaczyć hotel jak z filmów, z czerwonymi dywanami i oldchoolową windą - to ten obiekt jest dla Ciebie. Bardzo ładny wystrój, duże pokoje. Bardzo opłacalnie jeśli chodzi o Montreux. Blisko zamek Chillon do zwiedzenia.”

• „Piękny widok z balkonu na jezioro z pokoju superior :) znakomicie położony hotel z miłą obsługą, dobre kolacje w restauracji hotelowej hotel bardzo klimatyczny Pokój superior z widokiem na jezioro polecam”

• „Przepiękny widok, obsługa”

• „Czysto, bardzo dobre śniadania. Wraz z pobytem otrzymuje się kartę na komunikację publiczną i 50% zniżek na wstęp do muzeów. Bardzo piękne widoki z hotelowego tarasu.”

• Bon Port Ocena: 9,6

„SUPER LOKALIZACJA W SAMYM CENTRUM. BARDZO CZYSTO, SCHLUDNIE, WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Riviera Suisse

na podstawie 2 045 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com