Starigrad-Paklenica Riviera Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Guest House Marko Ocena: 9,6

„Wszystko bardzo dobrze. Super lokalizacja przy samym morzu. Bardzo dobra restauracja przy samym obiekcie”

• Apartments Dario Ocena: 10,0

„Lokalizacja apartamentu super blisko morza, gospodarz przemiły człowiek ,codziennie przyjeżdżał i pytał czy nam czegoś nie potrzeba ,apartament fajny z tarasem i widokiem na morze. ”

• „Miejsce rewelacyjne dla rodziny z dziećmi. Apartament świetny, czysty, zaopatrzony we wszystkie niezbędne przybory. Wi Fi śmiga aż miło. Do morza i promenady bliziutko. Miejscowość nie duża, nie mała. Piekarnie, sklepy, restauracje wszystko na miejscu. Świetne miejsce do dalszego zwiedzania przecudnej Chorwacji. A na koniec ... Rewelacyjni gospodarze, mili, życzliwi, cały czas uśmiechnięci. ”

• Guest house Podgorje Ocena: 10,0

„Cudowne, spokojne miejsce. Plaża blisko, piekna, woda czysta. Można odpocząć od zgiełku miasta. Warto zwiedzić Zadar, i koniecznie Nin. My byliśmy jeszcze na wyspie Pag. U gospodarzy w restauracji pyszne jedzenie. ”

• Pansion Croatia Ocena: 9,2

„Sniadania były smaczne , łóżka bardzo fajne i wygodne zarówno dla dorosłych jaki i dla dzieci . Lokalizacja wspaniała z jednej strony morze , a za plecami góry polecam innym zainteresowanym . Miła i wspaniała obsługa naprawdę polecam w celu relaksu spokoju .”

• „Bardzo ładny pensjonat z miłą obsługą. Pokój nie był za wielki jak na 3 osoby, ale wystarczający, szczególnie że i tak większość czasu spędza się na plaży. Bardzo fajnie, że spora kuchnia jest zupełnie osobno i dobrze wyposażona tak że przygotowanie obiadu czy śniadań nie stanowiło kompletnie żadnego problemu. Łazienka wygodna i ładna z prysznicem. Widok zależny od pokoju, nasz miał częściowy na morze. Olbrzymi plus za bezpośrednie dojście do plaży pensjonatu (Oczywiście kamienistej) z leżakami i materacami do pływania. Świetne miejsce na posiedzenia wieczorne na leżaczkach z pełnym widokiem na niebo i rozmowy przy winie. Jedzenie ogólnie bardzo smaczne, pizza bardzo dobra. Przystępne jak na okolicę ceny włącznie z winami. Ogólnie bardzo polecamy!”

• Apartment Nada Ocena: 8,3

„Apartament spelnil nasze oczekiwania. Czysty, gospodarze zadbali o wyposazenie w kuchni. Niczego nam nie zabraklo- najlepsza i tak bliskosc do plazy (wychodzi sie przez ogrod).”

• Apartments Vila Ana Ocena: 10,0

„Miły i pomocny gospodarz, cicha okolica. Miejsce blisko plaży, Czyste pokoje. Gospodarz mówi po angielsku.”

• Apartments Europa Ocena: 9,2

„Piękny widok, jedno łózko wygodne, drugie super wygodne. Miła obsługa, łazienka super, wyposażona kuchnia. Niedaleko sklep, piekarnia, Polecam.”

• Apartments Vukelić Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzenia parku narodowego Paklenica. Do wylotu wąwozu można dojść bocznymi drogami z dala od głównego ruchu samochodowego. Sympatyczna gospodyni. Mały market w pobliżu przy głównej ulicy.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Starigrad-Paklenica Riviera

na podstawie 2 630 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com