Road to the Isles Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• The Imperial Hotel Ocena: 9,6

„lokalizacja porządek ”

• „Wygodne łóżko,czystość,bar i darmowy basen”

• Croit Anna Hotel Ocena: 6,7

„Bardzo miły personel dobre śniadanie cudowne widoki”

• „Pyszne śniadanie, bardzo dobra lokalizacja, widok z okna cudowny. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna, pokój czyty i komfortowy. Polecam :)”

• „Wygodne lozka, miły personel, darmowa herbata, kawa i kakao. Słodkie sniadanie za 3 funty. Dobra lokalizacja.”

• Clan Macduff Hotel Ocena: 8,3

„Mieliśmy pokój z przepięknym widokiem na jezioro.”

• Alexandra Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo dobre śniadanie. Doskonała lokalizacja. Bardzo miły i pomocny pesonel.”

• „Obiekt przewyzszyl moje oczekiwania,wystrój wnetrza,wyposazenie lokalizacja,personel wszystko 10/10 :)”

• „Czysto, obiekt po remoncie, pomocny personel”

• „Świetna lokalizacja. Sprawne wi-fi. Ładny widok z okna. Pokój mały, łazienka wręcz kompaktowa - początkowo byłam rozczarowana tymi rozmiarami, ale szybko się przyzwyczaiłam, bo umeblowanie było bardzo praktyczne i wygodne a łóżko doskonałe. Czystość uważałam za idealną, do czasu, kiedy nie zajrzałam do jednej szuflady, gdzie znalazłam śmieci zostawione przez poprzednich gości. Hotel niestety nie oferuje śniadań, ale za to jest bardzo dobrze wyposażona kuchnia.”

13 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Road to the Isles

na podstawie 1 066 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Road to the Isles – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie