Góry Rodopy Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Family Hotel Diana Ocena: 10,0

„Bardzo miła rodzinna atmosfera. Niezwykle pomocni właściciele ”

• „Wszystko ok.”

• Family Hotel Badzho Ocena: 7,5

„Ogólnie było ok. Czysto. Miła obsługa ”

• Complex Flora Ocena: 10,0

„Dobry hotel, w sąsiedztwie góry, na śniadanie są do wyboru 4 zestawy (niezbyt duże), kawa bardzo dobra. Na miejscu restauracja. Parking nie jest zamykany.”

• Hotel Safi Ocena: 9,6

„Hotel ładny. Na uwagę zasługuje jego położenie. Z zarezerwowanych dwóch pokoi jeden trafił nam się z widokiem na miasto i jezioro i to było piękna. Drugi widok na rzekomy ogród to niestety porażka. Z ogrodem miało to niewiele wspólnego. Dodać należy, że obiekt się rozbudowuje ale dla pobytu nie było to uciążliwe. Pokoje mieliśmy wyposażone w wannę z hydromasażem. Uwaga, wanna znajduje się w pokoju a nie w łazience. W przypadku pary jest to bardzo fajna sprawa przy pobycie z dzieckiem już niekoniecznie. Śniadanie w hotelu smaczne. Serwowane w porcjach ale to pewnie z uwagi na małą liczbę gości. Ogólnie hotel polecam i życzę z całego serca rozwoju.”

• „Nowy pensjonat, lśniący czystością, blisko do monastyru, dobry na nocleg tranzytowy lub na dłuższy ppobyt”

• „Wyśmienite śniadanie oraz potrawy w restauracji hotelowej.”

• „Baseny”

• Complex Flora Ocena: 8,3

„Miły i pomocny recepcjonista. Hotel posiada dobrze usytuowany parking. Pokój przestronny z ładnym widokiem. Dobra kawa. Sprawna klimatyzacja. Spokojna okolica. Czynny basen.”

• „Pokój, restauracja, klimat pensjonatu, obsługa, lokalizacja są super.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Góry Rodopy

na podstawie 6 534 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com