Rogaland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo blisko centrum 5 minut spacerem. Fantastyczne jedzenie.”

• Thon Hotel Maritim Ocena: 8,8

„Znakomite śniadania, 24h kawa i herbata, dobra lokalizacja.”

• Myhregaarden Hotel Ocena: 7,5

„Lokalizacja Ogrzewanie w pokoju”

• „Genialna lokalizacja, połączenie z lotniskiem za pośrednictwem Flybuss, bardzo dobre śniadania, miły i profesjonalny personel.”

• Flørli 4444 Hostel Ocena: 8,3

„Piękny widok z okna, dobrze wyposażona kuchnia, czysto, cicho i spokojnie.”

• Thon Hotel Sandnes Ocena: 8,3

„Bezpłatny, prywatny, duży parking. Śniadanie i kolacja w cenie pokoju. Miły personel.”

• St Svithun Hotel Ocena: 9,6

„Maly pokoj w perfekcyjny sposob umeblowany ze na malej powierzchni jest wygodne lozko,tv,lazienka,czystosc,lodowka,pyszne sniadanie”

• „Ogólnodostępna kuchnia, winda na wyższe piętra”

• Skansen Hotel Ocena: 9,2

„Lokalizacja - z okna widzieliśmy przypływające statki i to tuż, tuż. Blisko z przystanku flybusa, blisko informacji turystycznej, gdzie można kupić wszystkie bilety. Strzałem w 10 było wykupienie śniadań - dużo, urozmaicone, smaczne i nikt nie krzyczał, jak braliśmy sobie po "krosancie" na wycieczkę. Za tą cenę w restauracji nie pojedli byśmy. Nawet były kubeczki na kawę na wynos, z przykrywką. Pościel i ręczniki zmieniane.”

• „Przyjazny personel. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania. Przestrzenne pokoje, większe niż w hotelach porównywalnej klasy\ceny. Kameralnie i spokojnie, niewielu gości.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Rogaland

na podstawie 3 056 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com