Rohace Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Julianin dvor Ocena: 9,6

„Uprzejmość, udogodnienia, basen od 7-21, schowek na rowery;)”

• Hotel Limba CTT Ocena: 8,3

„Bardzo miła i uczynna obsługa, darmowy parking, dobre wyciszenie pokojów, niezłe śniadanie.”

• Penzion Roháčan Ocena: 9,6

„Duży pokój z tarasem, wspaniali właściciele,cisza, piekny widok z okna, możliwość pełnego wypoczynku”

• „Drewniany domek jest bardzo przytulny, wystrój lata 80-te co dla mnie akurat było zaletą. Łazienka z natryskiem już jak najbardziej współczesna :) i co ważne, czysta. Na dole jest duży salon ze stołem dla 6 osób wypomniana łazienka TV satelitarna ale bez polskich kanałów co mi akurat nie przeszkadzało (nie korzystam) Obok niewielka kuchnia z elektryczną kuchenką (dwa palniki) mikrofalówka oraz lodówka. Na górze trzy pokoiki z łóżkami. Dużo miejsca wokół domku ze skoszona trawą, można zagrać w badmintona, koszykówkę, jest też grill a jak ktoś potrzebuje to i piec opalany drewnem na większe biesiady. Obok w domu właściciela jest mały pub...alkohole, lody ( piwko 1 euro) polecam pizze orawską. Obok jest też sklep spożywczy. Jestem bardzo zadowolony z pobytu u Pana Jana i gorąco polecam. Oczywiście trzeba pamiętać, że to domek z jedną gwiazdką więc dla bardziej wymagających może się okazać za skromny ale dla mnie, żony i trójki dzieci było super i na pewno kiedyś tam wrócimy. Tydzień to trochę za mało żeby zwiedzić wszystkie atrakcje w tym regionie.”

• Penzion Jantoľák Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja. Pomocny personel. Dobra cena. Obfite śniadania i obiadokolacje w przystępnej cenie.”

• Chata Zverovka Ocena: 9,2

„Obiekt bardzo dobrze położony do wypraw w góry. Miła obsługa. Było wystarczająco czysto. Nie jest to nowy obiekt, ale ma swoją historię i klimat, który trzeba docenić. Ciepłą woda była cały dzień, co nie jest takie oczywiste na innych kwaterach. Na miejscu restauracja/bar z przystępnymi cenami. Posiłki smaczne. Sala restauracji stanowi jednocześnie pomieszczenie integracyjne po całodziennych wyprawach w góry. W pokoju nie było czajnika elektrycznego, ale w barze można było otrzymać wrzątek bezpłatnie w dowolnej ilości.”

• Orava Hotel Ocena: 8,0

„Dobra lokalizacja. Ładny hotel. Czysto.”

• Studienky Ocena: 9,2

„Ładny domek dobrze i funkcjonalnie urządzony.”

• Apartmány 209 Ocena: 9,6

„Ciche pokoje, ciepło, wygodne łóżka. Bardzo miły gospodarz.”

• Hotel Tatrawest Ocena: 8,8

„Śniadanie było smaczne ponieważ było świeże, a jest to bardzo istotne. Budynek hotelowy nie jest pierwszej młodości ale utrzymany jest dobrze- jest czysto ,mimo wykładzin nie czuć w powietrzu kurzu . Wygodne łóżka ,przyjemna pościel, piękne widoki za oknem na jesienny las przyprószony jesiennym zlotem , to wszystko sprawiało że nie chciało nam się wyjeżdżać ale niestety pracę mamy jaką mamy no i w drogę z myślą że na pewno tu wrócimy żeby dalej wybierać się na wędrówki po Tatrach. Dla amatorów grilla jest świetnie usytuowana polanka nad strumykiem ze stolami i miejscem na ognisko. Kiełbaski będą tam niesamowicie smakować przyprawione pluskaniem strumyka i zapachem świeżego piwa.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Rohace