Port Wine Route Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne eidoli”

• LBV House Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w stylu dosyć nowoczesnym, ładne wnętrza, nieduże, całkiem dobrze wyposażone pokoje oraz łazienki. Do tego balkon ze stolikiem i fotelikami, widoki na rzekę, darmowy garaż-parking, wi-fi. W sumie bardzo dobre, zadbane i czyste miejsce na nocleg. W sali restauracyjnej jedynie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Wybór produktów na śniadaniu średni - ale akceptowalny. Lokalizacja na skarpie z widokami na rzekę - ale za to dosyć odległa od centrum miasteczka, powrót „pod górkę”, mało ciekawymi uliczkami. Obsługa dobra, pomocna i uśmiechnięta. ”

• Olhares do Douro Ocena: 10,0

„Bardzo urokliwe miejsce, piękny widok na dolinę rzeki. Zostaliśmy wspaniale przyjęci przez gospodarzy. Smaczne i duże śniadanie. Polecam !”

• Quinta Manhas Douro Ocena: 8,3

„Lokalizacja/location - grat view. Trasa dojazdu i widoki były niesamowite. ”

• Quinta Da Timpeira Ocena: 10,0

„Obiekt otoczony piękną winnicą. Piękne wnętrza dające wrażenie luksusu.”

• „Super lokalizacja, piękne widoki.”

• Dom Quixote Ocena: 7,1

„Sniadanie było smaczne, ser szynka i swieże pieczywo, do tego kawa lub herbata i sok,woda. Personel pytał kilka razy czy wszystko w porządku i czy czegoś mi potrzeba. W pokoju była lodówka co jest bardzo przydatne. Czysta posciel,świeze reczniki. Standard wykończenia pokoju i łazienki nie pachniał nowoczesnością(ale to wiedziałam ze zdjęć obiektu) ale było bardzo czysto co dla mnie jest najważniejsze. Cena jak najbardziej adekwatna.”

• Hotel Miracorgo Ocena: 10,0

„Wygodny przestronny pokój z minibarkiem i balkonem. Smaczne śniadanie”

• Casa dos Barros Ocena: 10,0

„Otoczenie Quinty, spokuj i cisza.”

• „Zadowalającej jakości pokój na poddaszu. Trochę mało przestronnie, jedno małe okienko na suficie. Na przeciwko pokoju wspólna łazienka, trudna do utrzymania czystość przy tak dużej liczbie gości. Cena nieco zawyżona.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Port Wine Route

na podstawie 8 911 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com