2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Bandol Wine Route Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Studio Bandol avec place de parking Průměrné hodnocení: 10

„Bezkontaktní předání klíčů se všemi instrukcemi a zájmem majitele, bezproblémová domluva, byt čistý a se vším potřebným na náš kratší pobyt. Příjemné město, doporučuji výlet na Calanques!“

• LA MADRAGUE- 2P avec piscine privative Průměrné hodnocení: 10

„Okolí nádhera, moc milé domací kočičky ☺️🐈Bude se nám stýskat. Francie dokonalá jako vzdy👍“

• Apartment La Sirene by Interhome Průměrné hodnocení: 8

„blízko pláže parkování auta výhled“

• T2 St CYR 57m2 100m des plages Průměrné hodnocení: 7

„Apartman je nove rekonstruovany, cisty, nebylo tam vedro, hostitel nas nezatezoval prilisnou komunikaci, parkovani za zavorou, k mori cca 7 minut skoro po rovince. Prakticka podlaha.“

• „Poloha domu se zahradou v řídce osídleném resortu mezi vinicemi zaručuje dostatek soukromí a pohody.“

• „Lokalita byla skvělá, blízko centra, pláže.Hostitel byl přátelský a nápomocen při příjezdu.Studio je velmi malé a nachází se v přízemí.Zařízení je funkční.Kuchyňka dostačující na přípravu a ohřev jídla.“

• Bandol plage port Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita skvělá. Spousta obchodů, restaurací, kaváren, příjemní lidé, všude bylo blízko, hlavně k moři. Vřele všem doporučuji.“

• La Madrague Průměrné hodnocení: 8

„Velmi výhodná lokalita v blízkosti pláže, čisté a pěkné ubytování,vstřícné a milé přivítání .“

• Villamijo Průměrné hodnocení: 10

„výborná snídaně, milí a ochotní hostitelé“

Bandol Wine Route – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 15 203 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com