Mimosa Road Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Motel Cap Sol Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa. Warunki bardzo dobre, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. W pokoju bardzo czysto. Bardzo polecam”

• „Lokalizacja i dobra cena ”

• Le Domaine Du Mirage Ocena: 10,0

„Lokalizacja. Dobra cena.”

• „Komfort, czysto i schludnie, bardzo miły personel, doskonała lokalizacja. Duży darmowy parking, elegancki wystrój, darmowe napoje, lodówka, ekspres do kawy i czajnik w pokoju, kawa i herbata. Kosmetyki dobrej jakości z miejscowej perfumerii. Sejf, suszarka do włosów.”

• „Bardzo mili właściciele. Studio spełniło nasze wszystkie oczekiwania i potrzeby. Do plaży i pięknego deptaku można śmiało dojść na pieszo. My spacerowaliśmy z naszym 7 letnim synem. Na miejscu jest basen, nie za duży, ale w zupełności wystarczył nam na ochłodzenie i zabawy przed wyjazdami na zwiedzanie. Jest to miejsce, z którego można bardzo dużo pozwiedzać. Okoliczne miejscowości, te bliższe i dalsze , to same atrakcyjne perełki :) Piękne plaże i woda.”

• Hotel Martinengo Ocena: 8,8

„Bardzo ładny widok z pokoju . Pokoje czyste klimatyczne chociaż hotel stary .”

• „Obiekt wymaga cichego zachowywania się i goście zasadniczo tego wymagania przestrzegali, nie przeszkadzając sobie nawzajem.”

• Hotel Les Palmiers Ocena: 7,5

„Lokalizacja w centrum miasteczka 300 m od plaży, duża plaża w centrum miasteczka, mnóstwo restauracji, butików, Cichy hotel 200 m od centrum, świetna alternatywa jako 1-2 dniowy pobyt transferowy”

• Princesse D'Azur Ocena: 6,7

„lokalizacja ok. 700 m od plaży i centrum , parking bez dodatkowych kosztów na terenie obiektu”

• „Super położony camping . W samym centrum Lazurowego Wybrzeża. Wystarczające wyposażenie na kilkudniowy pobyt. Możliwość zamówienia pieczywa na kolejny dzień. Pięknie utrzymany basen. Polecam”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Mimosa Road